Prosinec 2007

It hurts like hell...But i love you - 21

30. prosince 2007 v 3:28 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Jimmy´s POV
Lehl jsem si na postel a přemejšlel........vždycky nám únosy vycházeli jedna radost, ale tenhle kluk je snad prokletej. Snažil jsem se vymyslet nějakej plán jak teď znovu zorganizovat předání peněz...a však marně..nic mě nenapadalo a únavou jsem usnul.

It hurts like hell...But i love you - 20

30. prosince 2007 v 3:27 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Pozor pozor! Z důvodu sníženého zájmu o nezáživné díly, zařazujeme do dnešního vysílání jeden - no posuďte samy......
P.S.: A koukejte nám taky něco napsat, ten puch hořících klávesnic chceme cítit až sem! XD


It hurts like hell...But i love you - 18

30. prosince 2007 v 3:24 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Moc si od tohodle dílu nelsibujte.............žááádný prasárny tam nenajdete XD (vyjímečně)..
...ou nééé takové zklamání ve vašich tvářích...

It hurts like hell...But i love you - 17

30. prosince 2007 v 3:23 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Ježiši ne! To jsem s ním tak moc hodil? Já jsem vůl! Ray umře kvůli mojí sobeckosti a teď si tady zabiju ještě Franka. Sakra!
Lehce jsem ho plácl do tváře. "No ták.....Fee...prosím........" žadonil jsem aspoň o nepatrný náznak, pootevřené oči nebo povzdech. Nic.....žádná reakce. Kurva! "Vydrž...hned jsem zpátky....." naposledy jsem se na něj podíval a uháněl do patra. Jimmy seděl v kuchyni u stolu a pil kafe.

It hurts like hell...But i love you - 16

30. prosince 2007 v 3:21 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Žeryk's POV
Z dálky jsem slyšel Frankův zmatenej hlas a pak jsem ucítil dost nepříjemný dloubání do žeber. Někdo běžel po schodech ke sklepu. "Máš štěstí hajzle že se chováš slušně !" zařval jsem, aby to vypadalo věrohodně. Najednou se otevřely dveře a v nich stál dost vyděšenej Jimmy. Celej se klepal a ani se nezmohl k tomu, něco říct. Jenom mi naznačil rukou, abych šel ven. Vyšli jsme do obýváku, kde právě běžely zprávy. ".....za neustálé střelby doběhl až k východní bráně parku,kde byl zasažen jedním z policistů. Na následky střelného poranění na místě zemřel. Policie nyní prohledává jeho dům a hledá možné souvislosti se zmizením Franka Iera......" dosedl jsem na pohovku a zíral do prázdna. Zasažen......na místě zemřel......Slova se mi stále přehrávala v hlavě, viděl jsem Raye, ležícího na zemi v kaluži krve.

It hurts like hell...But i love you - 15

30. prosince 2007 v 3:20 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
SOUČASNOST - Gee´s POV
Něvěděl jsem jak ho uklidnit, utěšit. Pořád se ode mě odtahoval...ach bože tolik moc se mi oddaloval, nechtěl najendou cítit ani jedinej můj dotek. Najednou jsem se cítil jako bych sám sebe neznal...Vážně jsem ho chtěl obejmout, cítit jeho tlukot srdce na svý hrudi, chtěl jsem aby cítil že je mi ho líto....ale jak?! jak kdžy se ode mě odtahuje?!

It hurts like hell...But i love you - 14

30. prosince 2007 v 3:19 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
..."No.....bude to tolik těžký....protože....ztratím tak skvělou děvku!" "Najdeš zas novou" řekl Fee a opovrhavě se k němu otočil zády. "Nenajdu......" řekl si téměř pro sebe Gerard a smutně se zadíval do země... "Nenajdeš...pcheee....tos snad ani teď neříkal ty, ne?!" " A kdyby ano? co bys udělal?nebo spíš...co já bych měl udělat ...?"

It hurts like hell...But i love you - 13

30. prosince 2007 v 3:18 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Dívali jsme se navzájem do očí a hledali v nich odpovědi......pustil jsem jeho ruce a dovolil mu tak opřít se o lokty. "Smíš....." a čekal jsem.... "Víš, možná až to jednou někomu udělám....řeknu žes byl dobrej učitel!" řekl a přejel si rukou přes rozkrok ...potom pomalu přejel na moji nohu a jel výš a výš........když se jeho ruka dostala do mého klína, stiskl.....stále se mi díval do očí a čekal na moji reakci.

It hurts like hell...But i love you - 12

30. prosince 2007 v 3:17 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Vzrušený Žeryk's POV
Oh bože! "Aaahh víc.......Franku!" vzdychal jsem do rytmu jeho tanečku na mých ....ehm...intimních partiích (XD). Najednou se natáhl a začal mi pomalinku rozepínat pouta.

It hurts like hell...But i love you - 11

30. prosince 2007 v 3:16 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Pevně jsem mu stiskl ruce a druhou rukou mu pomalu jel od pasu nahoru. Dostal jsem se až k obličeji a prstem jsem mu začal přejíždět po rtech. Trhl hlavou a chtěl mě kousnout, ale byl jsem rychlejší. Vrazil jsem mu pořádnou facku až zavyl bolestí. Chytil jsem ho za bradu a otočil mu hlavu tak, aby na mě viděl. "Nezlob mě....nebo se naštvu....." naklonil jsem se k němu a olízl mu rty. Pak jsem ho drsně políbil.

It hurts like hell...But i love you - 10

30. prosince 2007 v 3:14 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Gee's POV
Druhej den ráno jsem se pokusil vstát z postele, ale ouha - ta moje naražená zadní část bolela víc než včera. Já toho Franka asi zabiju! Pomalu jsem se oblík (trvalo mi to strašně dlouho - to víte - těsný jeansy navlíct na naražeou bolavou prdel XD) a sešel dolů na snídani. Kluci seděli u stolu a o něčem se bavili. "Zdravim. Máme kafe?" zeptal jsem se a zívnul si. "Jo, v konvici. Hele Gee, Ray byl včera zavolat rodičům. Zítra by mělo proběhnout předání peněz. A Franka - samozřejmě." cože???!!! "Ehmmm..jasný....a-a co já s tím?" proboha, proč koktám? " No co ty s tím.....bylo by dobrý, abys za ním zašel. Ray říkal, že se mu ty modřiny už ztratily.......mohl bys ho zase trošku poškádlit. Chci, aby vypadal zuboženě - ne jako dobře krmenej." né....jen to ne....." J-jo dobře. Já tam zajdu." pronesl jsem smutně. "Gerarde jsi v pohodě? Já myslel, že tě to hraní baví! Nebo ono ti je asi líto, že ti hračku chceme vzít tak brzy, je to tak?" řekl Jimmy a začal se uculovat jako debil.

It hurts like hell...But i love you - 9

30. prosince 2007 v 3:14 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Ray's POV
Ten idiot si tam nechá klidně ležet pistoli tomu klukovi přímo pod nosem, a když po něm chci jasný vysvětlení, tak mě vyhodí ven. Gerard je fakt debil. Nasraně jsem vyšel schody ze sklepa a šel do obýváku. Ták, co dávaj? Pustil jsem televizi a zrovna začínaly zprávy. "...Frank Iero, který se pohřešuje už čtvrtým dnem. Jeho rodina o něm zatím nemá žádné zprávy. Policie má dvě verze jeho zmizení - útěk z domova nebo únos. A další zprávy..." vypnul jsem to. OK - takže policie už uvažuje o únosu. A mě tam nezmínili. Takže to je v pořádku. Zpráva o mým odjezdu do Portorika zřejmě zabrala. Měl bych zajít za Jimmym a probrat s ním to vyjednávání. Říkal něco o tom, že dopis s fotkama už rodině poslal. "Rayi? Mohl bys na chvíli?" á - my o vlku a vlk v obýváku (XD). "Jo jasný. Hele Jimmy, chtěl jsem s tebou probrat to vyjednávání..." "No, zrovna kvůli tomu za tebou jdu. Potřebuju, abys zavolal rodině. Domluvíte se o předání peněz - kdy, kde a jak. Žádná policie. A dávej na sebe bacha. Pokud vím, už jsi pár dní v Portoriku" začal se šklebit Jimmy. "Jo neboj. Jdu na to." řekl jsem mu, vzal bundu a vyšel z domu.

It hurts like hell...But i love you - 8

30. prosince 2007 v 3:13 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Gee's POV
Vyběhl jsem schody a skoro vrazil do Raye. "Co blbneš Gee? Stalo se něco?" tak a teď se ještě prokecnu a můžu si jít rovnou za Jimmym pro kulku....."Ne, proč?? M-mělo by?" začínám být nejistej a to je špatný......začnu koktat a pak....ne...budu mlčet i kdyby na mě zkoušeli nejtěžší kalibry...třeba nahýho Franka.....(XD)

It hurts like hell...But i love you - 7

30. prosince 2007 v 3:12 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Žeryk´s POV
To bylo něco neuvěřitelnýho......křičel jak laciná coura a když se udělal, všechno jsem spolykal a rychle ho začal líbat - jen ať se mladej ochutná.

It hurts like hell...But i love you - 6

30. prosince 2007 v 3:11 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Těsně před tím, než se má ruka dotkla jeho tváře, jsem se mu podíval do očí....zase ten strach. Rána byla asi dost silná, protože mu cukla hlava na druhou stranu a já něvědel, jak se tváří. Najednou se prudce posadil a já to uviděl. Chtíč. Touha. A...dalo by se to nazvat nadržeností? (XD)

It hurts like hell...But i love you - 5

30. prosince 2007 v 3:10 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Frank´s POV
Včera večer jsem z Raye nic nedostal. Vypadá to že nad sebou mají někoho, kdo celej tenhle můj únos řídí a on se ho bojí.

It hurts like hell...But i love you - 4

30. prosince 2007 v 3:07 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Frantíčkovo POV
Už jsem doufal že dneska bude klid. Nedají mi najíst ale to přežiju. Do rána mě třeba někdo objeví a pomůže mi. Spletl jsem se. Tak zatraceně jsem se spletl. Už nevím pokolikáté dnes se otevřely dveře a vešel ten kluk. Cítil jsem jak se moje tělo zachvělo. Hrudník se mi svýral úzkostí. Zavřel jsem oči, jako bych si snad naivně myslel, že tak se mi podaří zmizet. Slyšel jsem jak se přibližuje k mojí posteli. Začal mluvit něco o mém útěku a trestu….cože ?! Co se mnou hodlá dělat?! Pootevřel jsem oči když mě nutil opakovat, že když budu "zlobit" čeká mě TREST. Donutil mě to zařvat přes celou místnost a pak mi začal sundávat pouta. Na vteřinku jsem měl pocit, že mě pustí že bude konec……že se smiluje. Opět jsem ho neodhadl. Prý to udělal jen proto že nemá rád když se jeho oběti nemohou bránit. ….Začal si z kalhot vyndávat pásek a přhnul ho na půl. Snažil jsem se přesunout do rohu pokoje ale padl jsem mu přímo do rány a opět jsem ucítil tupý náraz jak mě hodil o zeď. Jeho silné ruce mě znova povalily na postel. Nárazem jsem se praštil o pelest postele ale nebylo to nic oproti předešlým ranám.

It hurts like hell...But i love you - 3

30. prosince 2007 v 3:06 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Frank´s POV
Tohle snad ani nemůže bejt pravda. Unesou mě a on si pak ke mně sedne a začne mě hladit na tváři?! Co se to sakra děje? Nejsem snad v nějakým nepovedeným filmu?! Jemný paprsek ze zamřížovaného okna dopadal na hřbet jeho ruky. Asi mu došlo co právě dělá a ucukl. Hrozně jsem na něj začal křičet! Nedokázal jsem to dusit. Proč taky že?! Stejně je to už asi můj konec. "Co si sakra myslíš že děláš? Nejdřív mě něčím omámíš, svážeš jako nějaký zvíře, zavřeš do týhle místnosti a pak mě tu budeš hladit? Jseš buzna nebo co?" V tu chvíli jsem nejspíš čekal nějakou odpověď, ale tou mi byla jen silná rána do tváře po které mě ještě před chvílí hladil. Ucítil jsem v puse chuť krve. Instinktivně jsem se chtěl schoulit do klubíčka ale bránily mi v tom řetězy. Začal jsem sebou znova cukat…tak proč ta pouta sakra ani trošku nepovolí?! Odvrátil jsem hlavu od toho kluka. Nesnesl bych se na něj už ani podívat. Pořád jsem totiž viděl ty jeho oči jak na mě natahoval ruku. Bože byly tak nádherné……vždycky jsem myslel, že je pravda, že oči jsou okna do duše..v jeho případě to bylo jinak. Kdybych ho potkal na ulici a on se na mě zahleděl tím svým pohledem ve kterém se mísila krása, tajemno a jemnost, asi bych si řekl, že je anděl….ale to on není……. anděl by vám nenatrhl ret, neodnesl jídlo a nenechal vás ležet spoutanýho na posteli ve tmavým sklepě. Strašně mě bolela zápěstí a nateklej ret. Rány mi pulzovaly a hřály. Bolestí mi tekly slzy ale pláč jsem v sobě tlumil...nebudu tu brečet...nechci, aby mě slyšeli a věděli, že mě dostali.

It hurts like hell...But i love you - 2

30. prosince 2007 v 3:05 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Fee´s POV
Druhý slastný potáhnutí z cigarety, třetí…..vyfukoval jsem kouř nosem a nálěžitě si to vychutnával. Prošla kolem mě banda malejch spratků z týhle čtvrti a žadonili o jedno "žváro". Radši jsem jim ho dal. Kdybych jim odsekl, taky by bylo dost možný, že bych měl během pár minut rozraženou lebku baseballkou a o to jsem opravdu nestál…..Další šluk, podíval jsem se na hodinky, sakra, za chvíli mám bejt na večeři otcem a jeho obchodními partnery. Kouř už jsem ale z plic nestihl vydechnout. Pamatuju si jen tmavovlasého kluka, kterej ke mně přiskočil, chytl mě pod krkem a něco přiložil k ústům. Víc už si opravdu nic nepamatuju. Jakoby ve snu jsem slyšel hlasy, ale nedokázal jsem rozeznat o čem si povídají.