Despite of Death

3. prosince 2007 v 23:29 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  Jednorázovky
Pro začátek jednorázovka. Není sice moc optimistická jak už napovídá název, ale i tak doufáme že se bude líbit.


"Franku komu si odpoledne volal? A co to máš v kapse?"
"Sakra co se staráš?"
"Ty zase fetuješ viď?!"
"Zbláznil ses? už jsem ti říkal, že jsem čistej přes měsíc!!!"
"Tak proč se tak potíš?"
"Z tvejch blbejch otázek!"
"Franku já nechci aby si do toho zase spadnul!"
"Gee?"
"Jo??"
"Miluju tě"
"Já tebe taky, ale mám o tebe strach!!"
"Nemusíš!"
"Tak mi ukaž co máš v kapse"
"Věř mi trochu"
"Jde to těžko"
"Gerarde?.."
"No?"
"Můžu tě políbit?"
"Nikdys mě nežádal o svolení"
"Ok"
Políbil jsem ho a vypadl z bytu. Joo je fakt, že mě trošku štvalo, že jsem mu lhal, ale co....miluje mě a já jeho,,,,co víc řešit??? Zapadl jsem do krámu přes ulici a koupil si lahev vína. Kde jsou ty časy, kdy jsem si to ředil a bylo to jako šťávička??!!! Teď to do sebe klopím čistý a během chvilky vždy nemám co pít... Ted mám ale naštěstí ještě plnou láhev. Sednu si na lavičku...moje obvyklé místo mezi domy....a popíjím. Hvězdy svítí a já je pozoruju. Zase lituju toho, že jsem ho tam nechal, že jsem mu lhal, že jsem si zase koupil chlast, a co hůř, fet.....Ale já nedokážu přestat! Klopím k ústům láhev vína, v ruce tisknu balíček s drogou. Ne, nechci bejt takovej, jakej jsem, ale už to asi nejde vrátit. Celej den v práci nemyslím na nic jinýho než na to, že to tu za pár hodin skončí, já budu volnej a půjdu si pro svojí dávku. Utěšuje mě to, uklidňuje!!!
Koupil jsem si asi nějaký suchý víno, protože se to nedá pít. Cože?Nedá?! Proč to teda furt nasávám??????!!!!!!! Lahev už je prázdná. Je mi jedno jestli dělám bordel nebo ne a odhodím jí do křoví. Teď už je mi to vážně fuk. Vyndám z kapsy balíček, lžičku a zapalovač. Klepou se mi ruce, ostatně jako vždycky. Vysypu obsah balíčku na lžičku...v tichu kolem je slyšet škrtnutí mého zapalovače.... Kde sakra mám tu jehlu? ...Aha,tady je. Položím jí vedle sebe a když je obsah lžičky už v tekutém stavu, natáhnu vše do ní. Jako stahovadlo mi poslouží pásek, kterej sem dostal od Gerarda k Vánocům. Zase si povzdechnu když se kouknu na tu přezku na které je zespoda vyryto : Navždy budu s tebou. ....Stejně vím, že to udělám, že si zase dám.....Zvednu jehlu z lavičky a zapíchnu jí do ruky. Moje tělo ihned zaplaví slast, štěstí, klid.........vyndám jehlu a sedím na lavičce.usmívám se..........Na tuhle chvíli jsem se těšil celej den. Cítím, jak se mi ježí chlupy na rukou....Vychutnávám si ten pocit.
Ačkoliv zapadá slunce a všechno kolem mě zabarvuje do zlato-oranžova, já vidím duhu. Je všude kolem mě, omotává mi ruce, ukazuje mi cestu kudy jít.......ale počkat! Já přeci nechci nikam jít! Najednou vidím krásnou dívku.....je někomu moc podobná, jen si nevybavím komu. Bere mě za ruku a pomáhá mi vstát z lavičky. Kam to sakra jdeme? Já chci zůstat tady, na týhle posraný lavičce! Nech mě sakra bejt!
Gee sakra pomoz mi! Nic nevidím, je tu moc barev najednou......a toho světla....No tak mi už sakra někdo pomozte!!!!
A najednou je to pryč....vidím jen tmu. Sedím pořád na tý lavičce, ale cítím něčí přítomnost. Otočím se doleva a někdo tam sedí. "Chlape vstávej sakra! Začíná bejt zima a ty tu snad spíš nebo co...." strčím do něj a on se bezvládně svalí na zem. Kleknu si k němu a otočím jeho tvář proti mé. Ó můj bože!!!! N-ne...to přeci není možný.....to n-nejde...........co se sakra děje? To je jen sen....Franku klid, za chvíli se určitě probudíš......no tak... Tohle je blbost....
Štípnu se do ruky, ale palčivá bolest mě utvrdí v tom, že jsem vzhůru. Najednou uslyším kroky. Na cestičce se zjeví mužská postava. Zastaví se...."Franku! To ne!" a běží k bezvládnému tělu. "Gerarde co to plácáš? Já jsem tady! No tak slyšíš mě?" ale on nereaguje. "Franku! Proboha cos to udělal? Nemůžeš mě tady přeci nechat! No tak...probuď se!!!" obejme tělo a v slzách leží vedle něho na zemi.
Obcházím nevěřícně kolem a sleduju tu scénu. Je to jak ze špatnýho filmu. Gerard tam objímá bezvládný tělo nějakýho týpka a navíc mu říká MÝM jménem!!!! Počkat, něco se děje. Gee vytáhnul mobil z kapsy a zavolal záchranku. Za chvíli byli doktoři tady ale slyšel jsem jenom slova útěchy. Pak se Gerarda zeptali, kdo to je. "F-frank Iero. Můj přítel....." řekl Gee a rozplakal se. "Upřímnou soustrast, pane Wayi" řekl doktor a sanitka odjela.
Už je to nějakou dobu co jsem umřel....jo, nemohl jsem tomu pořád uvěřit. Ale Gerardovy slzy, to že mě nevidí a neslyší - to mě přesvědčilo. Byl jsem na vlastním pohřbu. Byla to fakt nádhera - přesně podle mých přestav. Gerard tam o mě pronesl pár vět....řekl to krásně. On jedinej mě znal, věděl co mám rád, co nesnáším......miloval mě. A já miloval jeho.
Jednou jsem u nás v bytě našel otevřenou pitevní zprávu - zjistili mi v těle obvyklou dávku drog, ale vzhledem k nějakejm sračkám co v tom neměly bejt, ale byly, a kvůli tomu chlastu co jsem vypil, jsem si vlastně namíchal smrtelnej koktejl.
Víte, jak teď vypadá můj "život"? Pořád jsem v našem bytě. Gerard už je hrozně dlouho sám, od mý smrti se uzavřel do sebe. Ale myslím, že svým způsobem cítí moji přítomnost. Když spí, lehnu si k němu nebo si sednu na kraj postele a hladím ho po tváři nebo ve vlasech. Pokaždé se ze spánku usmívá. Musí vědět, že jsem s ním, a že jsem ho nepřestal nikdy milovat. Nikdy. Ani přes smrt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | Web | 4. prosince 2007 v 19:37 | Reagovat

Ať už to psala která koli z vás, nebo dokonce obě tak jako už mi to nedělejte!!! Málem jsem u toho brečela! Ksakru, smutný příběhy miluju ale i nesnáším!!!!

2 Lady Parasexual Lady Parasexual | 4. prosince 2007 v 21:32 | Reagovat

Anett: Tohle jsem měla napsaný už pár měsícu..jen sme to teď konečně dopsaly..takže neboj..nemáme v plánu psát jen smutný věci :-)

3 XDXD XDXD | 28. prosince 2007 v 22:08 | Reagovat

Neeeeeee, tak j=a se sice obvykle řehtám ale tohle moc k smíchu není :´(((.. Buhuhů, Franku, ty debile, jaks to moch Geemu udělat?? Jaks to moch udělat mě:D?? Ty vole z toho budu mejt takovej ten hlodavej pocit ještě pár tejdnu:´(.. Ale je to suer:D! Jen asi neusnu xD..

4 Lulusha Lulusha | Web | 24. ledna 2008 v 9:29 | Reagovat

ááách..nádherné..mě se ztoho vytratila tužka i rasenka z očí..sakra...♥

5 pajjulinka pajjulinka | Web | 18. února 2008 v 22:42 | Reagovat

aww to bylo kraasny....a hrozne smutny :,( ae krasny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama