It hurts like hell...But i love you - 1

30. prosince 2007 v 3:01 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Tuhle story jste už možná četli, ale já si nemůžu dovolit nedat ji sem.
Je to naše historicky první společná práce....
Takže...
....těm, kteří to už četli, přeji příjemné zopakování si
...a těm, kteří to vidí poprvé, přeji mnoho příjemných chvilek strávených u počítače XD

Gerardovi je 24 let. Už je to dost dlouho, co ho vážná nemoc v rodině přivedla na okraj společnosti. Nikdy netušil, jak lehce se mohou pouhá slova a myšlenky stát skutečností. Ale pro ni by to udělal znovu. Pro ni to dělá pořád. Už několik let. Jeho matku postihla vážná nemoc a Gerard se tuhle situaci rozhodl řešit.
Frankovi je 21 let. Žije si poklidným, možná až nudným životem, ve vile svých zbohatlických rodičů. Má všechno, co si přeje, ale chybí mu přátelé a - jak si nechce připustit - láska.
Gee's POV
Už je to tady zase. Včera ji odvezli do nemocnice kvůli nějakýmu záchvatu. Ta nemoc jí zničila tělo nehorázným způsobem. Proč musí být nemocná zrovna matka takovýho chudáka jako jsem já? Táta umřel, když jsem byl ještě malej. Skoro si na něj nevzpomínám. Ale na tohle teď nemůžu myslet. Máma před dvěma lety onemocněla a my neměli peníze na léčbu. Proto jsem začal dělat to, v čem pokračuju i teď. Zase. Jsme skoro bez peněz. Nebýt toho nápadu, se kterým tehdy přišel můj kámoš Jimmy, máma by byla už nejspíš mrtvá. Nejdřív se mi to zdálo špatný, bál jsem se. Ale stačilo, aby to jednou vyšlo a spadli jsme do toho po hlavě. Asi před rokem jsme přibrali ještě Raye - je to takovej moula, ale jako jedinej umí francouzsky. Trochu nás to i naučil, ale pořád nejsme tak dobří jako on. Pořád ještě netušíte o čem asi tak mluvím? Ano, mám problémy se zákonem. Velké problémy. Celá naše parta je hledaná ve 25-ti státech. Tenhle je 26-tý. Jo, jsme na to pyšní, a to zatraceně moc. Stal se ze mě únosce. Profesionální. Jimmy to celý řídí, vždycky vyhlídne nějakou hloupou dcerušku bohatejch rodičů, kterou já následně unesu, trošku si s ní pohrajeme a když nám její papínek vyplatí pořádnej balík peněz, zameteme stopy a zmizíme jako pára nad hrncem.
Frantovo POV
V půl sedmý mě probudil budík. Zajímalo by mě, kolik mých vrstevníků musí v sobotu vstávat tak brzo. Moje matka byla přesný příklad velké dámy, která nejen že měla přesně naplánovaný celý svůj denní program, ale zároveň i zbytku rodiny. Musel jsem si dát pořádně studenou sprchu, protože jediný lidi se kterejma jsem si fakt rozuměl, který nevěděli z jakých poměrů pocházím byli na internetu. Do tří ráno jsem si s nima chatoval….a pak tenhle hnusnej budíček.
Sešel jsem do kuchyně a podíval jsem se co máme na jídelníčku pro dnešní den. Bože takový blafy. Copak si vážně myslí, že mi něco z těch nóbl jídel chutná?! Matka se nikdy nezajímala o to co máme opravdu rádi. Museli jsme jíst to co se sluší, nosit co se sluší a kdesi cosi. Možná proto jsem byl černá ovce rodiny. I kdyby mě stokrát mlátili a dávali mi domácí vězení…..nevzal bych na sebe kvádro nebo něco podobného. Cejtil jsem se dobře v otrhanejch věcech a sepranejch tričkách. Ale i tak jsem měl cejch maminčinýho mazánka, zbohatlíka……
"Frankie miláčku….nezapomeň, že za hodinu máš být u babičky, chtěla by tě vidět. A pak koukej jít na doučování z Francouzštiny. Nepřeji si abys měl trojku!" bože ten její hlas..nedokázala mi nikdy říct nic milého. Za něco mě pochválit...pohladit mě a říct jak mě má ráda. Je jen samej rozkaz a nadávání co jsem udělal špatně.
Odešel jsem raději do pokoje kde jsem do batohu hodil jen pár životně důležitých věcí : Cigára, mp3ku a mikinu s nášivkami…večer bude zima…s nechutí jsem tam ještě hodil učebnici frániny. Doučuje mě takovej mamlas…Toro. Vypadá, že neumí do pěti napočítat….když něco neumím tak rozkousne v puse tužku a divně se tváří….ale fráninu zvládá dobře…..
U babičky zase děs. Muchlání tváří, pusinky…a kdypak se nám oženíš a blabla…na jednu stranu jsem se k Rayovi už docela těšil. Aspoň na chvíli někdo "normální" ….Probírali jsme skloňování, ale já ho moc nevnímal. Bylo už skoro pět a já přemýšlel, co asi dělají ostatní. Nejspíš jsou někde venku, baví se, smějou se ..a já?! Co já sakra z toho mládí mám?! "Tak to je pro dnešek vše." Usmál se Ray a podal mi mou učebnici. "Jo tak čau zas příští sobotu." Řekl jsem smutně a se sklopenou hlavou jsem odkráčel ven. Nechápu to, je mi 21 ale pořád musím dělat všechno co chtějí naši. Jenže kam bych šel kdybych se jim vzepřel?! Pche….oni prostě chtějí abych dodělal vejšku a když ne..padej na dlažbu zmetku……..
Dokonce ani neví, že kouřím. To prej se taky nehodí! Ale já mám zrovna chuť si zapálit. Než dojdu domů,tak to vyvětrá. Zalezu na roh ulice. Vím, že je to tu nebezpečný….ale v pět odpoledne?! Blbost, navíc tu chodí i dost lidí. Opřel jsem se o sloup a slastně jsem popotáhl z cigarety….
Jaroušovo POV
Ták! Konečně něco na práci! Auto mám, náš starej a opuštěnej barák je perfektně připravenej, černej šátek tu někde bude a něco na uspání mám v autě. Jimmy totiž vyhlídnul další oběť. Je to nějakej zazobanej chlapeček, kterýmu jeho milovaná maminka zaplatila doučování z francouzštiny. Nejlepším učitelem v okolí se pro tentokrát stal Ray - musím říct, že se do rodiny toho Iera nebo jak se jmenuje, vetřel famózním způsobem. Ray si totiž docela zakládá na tom svým afru, takže je pořád naloženej u svýho kadeřníka. Shodou okolností je to salon pro nechutně bohatý dámy, i pro takový blázny jako je náš Ray. Jimmy mu ukázal nějaký fotky Ierových a pak už stačilo vyhlídnout si, kdy se matinka půjde nechat zkrášlit. Zrovna když seděla u kadeřníka, Ray začal neuvěřitelně nadávat - francouzsky. Uhrál to na rodilýho Francouze a na to, že mu ten debil kadeřník spálil fénem krk. No - a začátek akce byl v kapse.
stále Žeryk's POV
JO pozor!!! Tak chlapeček se teda nezdá.....i když ...dá se 21 letýmu klukovi říkat chlapeček? Možná trošku divný, ale když jsem ho prvně viděl na těch fotkách, tak mi přišel děsně nešťastnej. Takovej ten typ, kterej musí doma poslouchat. Jenže teď bude poslouchat mě. A jestli ne.....tak si pořádně užije. Tohle mám ta mý práci rád. Jsem drsnej, zlej, prostě pán situace. Pláč a nekonečný prosby mých obětí mi už začíná chybět. Ooo jaká rajská hudba pro moje uši. Ale zpátky k tomu, čím jsem začal. Sedím si v autě na rohu jedný takový....no...řekněme horší čtvrti, a koukám že se otevřely vchodový dveře u Rayova domu. Á, už jde. Nastartoval jsem a pomalu ho sledoval. Kdyby tak jeho matinka věděla, že kouří. I když - zrovna já bych měl mlčet. Ta moje to taky neví. (XD)
Konečně moje šance. Venku je najednou takovej mumraj - se nedivte. Všechny lehký holky začínaj šichtu, dealeři mají naspěch a jelikož je pozdní odpoledne,tak se to tu hemží různejma stvořeníma. Vylejzám ven z auta - zastavil jsem si jen pár metrů od toho kluka. Šátek? Ready. Něco na uspání taktéž. Takže raz, dva ááááááááá tři!!!! Skočil jsem po něm, chytil ho zezadu za ramena a zatáhl za roh domu. Tohle dělám vždycky a pokaždý to funguje úplně stejně.Nestačil se ani rozkoukat. Místo obrany na mě jen zůstal vyděšeně zírat. Krásně stačilo přitlačit mu k nosu kapesník napuštěnej chloroformem a svezl se mi do náruče jako nějaká zamilovaná pipinka. Bože, jak může být někdo takhle lehkej? Ještě svázat kotníky a můžeme vyjet. Velkou výhodou těhle špatných čtvrtí je ten každodenní zmatek. Kdyby vás ubodali uprostřed ulice, tak si toho nikdo nevšimne. Únosy jsou tady strašně jednoduchý.
Po tom, co se mi jeho bezvládné tělo ocitlo v náručí jsem ho chytil pod rukama a odtáhnul ho k dodávce. Otevřel jsem dveře k nákladovýmu prostoru a hodil ho tam. Byl jako hadrová panenka. Zavřel jsem dveře a sedl si na místo řidiče. Zavolal jsem Rayovi, ať si kouká švihnout, jinak bude zase Jimmy vyvádět. Za chvíli byl v autě, ale radši jsem ho zavřel dozadu k tomu klukovi, kdyby byl cestou nějakej problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tkacma tkacma | 30. prosince 2007 v 3:11 | Reagovat

drsne

2 Simka Simka | E-mail | Web | 28. května 2008 v 19:16 | Reagovat

Už to čítam druhý krát.. je to ako droga

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama