It hurts like hell...But i love you - 10

30. prosince 2007 v 3:14 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Gee's POV
Druhej den ráno jsem se pokusil vstát z postele, ale ouha - ta moje naražená zadní část bolela víc než včera. Já toho Franka asi zabiju! Pomalu jsem se oblík (trvalo mi to strašně dlouho - to víte - těsný jeansy navlíct na naražeou bolavou prdel XD) a sešel dolů na snídani. Kluci seděli u stolu a o něčem se bavili. "Zdravim. Máme kafe?" zeptal jsem se a zívnul si. "Jo, v konvici. Hele Gee, Ray byl včera zavolat rodičům. Zítra by mělo proběhnout předání peněz. A Franka - samozřejmě." cože???!!! "Ehmmm..jasný....a-a co já s tím?" proboha, proč koktám? " No co ty s tím.....bylo by dobrý, abys za ním zašel. Ray říkal, že se mu ty modřiny už ztratily.......mohl bys ho zase trošku poškádlit. Chci, aby vypadal zuboženě - ne jako dobře krmenej." né....jen to ne....." J-jo dobře. Já tam zajdu." pronesl jsem smutně. "Gerarde jsi v pohodě? Já myslel, že tě to hraní baví! Nebo ono ti je asi líto, že ti hračku chceme vzít tak brzy, je to tak?" řekl Jimmy a začal se uculovat jako debil.

Po snídani jsem se smutně došoural k sobě do ložnice. Proč mi tohle dělaj? Já ho ještě nechci ztratit! Já....mám Franka rád. Já......ne! Prostě to takhle nenechám! Nevezmou mi ho takhle brzy!!!!
Sešel jsem potichu dolů - kluci seděli v obýváku a sledovali nějakou šílenou telenovelu (Ray si v tom libuje - to budou ty portorikánský kořeny XD) - vlezl jsem do kuchyně a ze spodního šuplíku vytáhl nějaký nářadí. Sice je to divný, že ho máme v kuchyni, ale garáž ani dílna u tohohle domu není. Vytratil jsem se ven a šel za dům. Vlezl jsem pod auto a povolil pár šroubků. Pak jsem si vzal hadičku a kanystr - a odsál trochu benzínu s nádrže. Všechno jsem po sobě zase uklidil a šel zpátky do své ložnice. Nidko mě neviděl, nikdo mě neslyšel........nemůžou to na mě hodit. A navíc - o auto se má starat Jimmy. Beztak nic pořádnýho nedělá - vždycky jen sežene kšeft a pak chodí kolem a komanduje nás.
Žeryk's POV
Noc utekla jako voda a bylo zase ráno. Pane bože prosím ať to vyjde! Sešel jsem dolů z patra a slyšel Jimmyho jak rozebírá s Rayem dnešní předání peněz.
"OK OK! Všechno je připravený, je to domluvený. Gerarda akorát pošleme pro toho kluka. Dej mu tady ten šátek a radši i něco na uspání, kdyby se chtěl bránit." Ray vyšel z obýváku a hned jak mě uviděl na schodech, už mi podával věci od Jimmyho a dával pokyny co a jak. "Bože Rayi! Dělám to snad poprvý? Nedělej ze mě vola." odsekl jsem mu. " Tak promiň." řekl omluvně Ray a odkráčel ven z domu. Sešel jsem pomalu ke sklepnímu pokoji a vytáhl klíče. Rychle jsem vklouznul dovnitř a podíval se na Franka. Seděl na posteli, kolena přitažená až k bradě a v jeho očích jsem viděl něco jako smutek, lítost, zklamání a strach zároveň. Bože proč jsme se nemohli potkat za jiných okolností, proč nemůžu žít jiný život? Normální život? Mohl jsem mít práci, přítele, krásnej byt nebo dům, bezstarostnej život. Ne. Já si vybral dráhu zločince. Ale z dobrý věci. Pomáhám matce. Bože měl bych jí zavolat, jak je na tom..........
Pomalu jsem přešel až k posteli a sedl s na okraj. Frank se lehce zavrtěl, ale dál seděl v rohu u zdi. "Víš Franku, dneska tě vrátíme rodině. Teď ti zavážu oči tímhle šátkem a už se nikdyneuvidíme." řekl jsem potichu a snažl se potlačit smutek v mém hlase. "Proč Gee? Proč se tohle všechno děje?" zeptal se Frank a já si všiml slz v jeho očích. Gee......takhle mi naposledy řekla mamka, ale to je už moc dávno.
Fee´s POV
Ležel jsem na posteli a pozoroval tmavé fleky na stropě. Nebyl jsem schopnej normálně přemejšlet. Tolik se mi toho honilo hlavou. Na jednu stranu jsem si hrozně přál bejt někde daleko odsud. Mít svobodu a ne bejt zavřenej v malý místnosti, ale na druhou stranu jsem byl rád že jsem mohl poznat Gerarda….prožít s ním to co jsem prožil….Tolik jsem si přál aby to nikdy nezkončilo. Aby se ty naše "milostné" scénky opakovaly pořád dokola…znova a znova. Nejsem už ale malý dítě. Vím že tohle je více než nereálné. On je můj únosce, já jeho vězeň. Už to že jsme se spolu milovali je, jak bych tak řekl proti pravidlům a i proti lidskému rozumu. Nebo je to snad normální že se necháte pobláznit někým kdo vás sprostě sebere z ulice, omámí a zavře do sklepa?!
Když se moje tělo i mysl alespoň trošku uklidnili snažil jsem se přijít na nějaké řešení. V téhle situaci se nejspíš ale nedá přemejšlet o "rozumném" řešení. To je absurdní. Jsem v pozici ve které si nemůžu určovat jak dlouho tu chci být, kdy chci aby tu byl Gerard se mnou.
Smutně jsem čekal na chvíli až se rozrazí dveře a jeden z těch tří mi oznámí že už je můj čas a že jdu domů. A co když jim naši nezaplatí?! Co se mnou udělají? Copak by mě jen tak chladnokrevně zabili?! Dovolil by to Gee?! Netrhalo by mu srdce kdyby viděl umírat někoho s kým se ještě nedávno miloval?! Tolik otázek….ale kdo mi na ně odpoví.???!!! Napadlo mě co k němu vlastně cítím. Je to láska? Vášeň?! Jak se v tom mám sakra vyznat?! Najednou ve mně hrklo…..zarachotili zámky. Je to ono? Je to ta chvíle? Chvíle odloučení? Ve dveřích jsem spatřil Gerarda. V ruce něco nesl. Byl snad ještě krásnější než kdy předtím, ale jeho obličej měl hrozně smutnej výraz. Nechápal jsem. Pomalu se blížil k mojí posteli ale ani se na mě nepodíval. Sedl si a oznámil mi že je …KONEC….jedu domů. Řekl mi, že mi musí zavázat oči….."pak už se nikdy neuvidíme" au to bolelo. Nemohl jsem si odpustit zeptat se ho proč se tohle všechno vlastně děje. Neudržel jsem svoje city na uzdě a do očí se mi nahrnuly slzy….do očí které už Gerarda nikdy neměly spatřit. Chci to tak? Můžu to takhle nechat?! Ne nemůžu. Zadíval jsme se mu dlouze do očí. Pevně jsem ho chytil za bradu a přitiskl svoje rty k jeho. Snažil jsem se ho políbit jak jen jsem nejlépe uměl. Nemůžu mu dovolit na mě zapomenout. Ucítil jsem jak pevně obmotal svoje ruce kolem mého těla. Hrál jsem si s jeho jazykem, jemně mu okusoval spodní ret, sál…..rukou jsem mu tvrdě zatlačil na rozkrok až zasténal slastí. Cítil jsem jak se jeho dech zrychluje, zarýval mi nehty do kůže s každý mým přitlačení na rozkrok. Najednou jsem se od něj odtrhl a sebral jsem z postele šátek kterej odhodil když jsem ho políbil. "Na, tady máš. Jen to udělej. Zavaž mi oči...jestli to tak chceš" nechápavě na mě hleděl a mlčel. "No tak slyšíš, chceš to tak?" nedostalo se mi žádné odpovědi. Jen mě surově shodil zpět na postel a začal mě líbat….divoce….chvílema mě kousl tak že jsem až zaúpěl bolestí. Zuřivě se mi začal dobývat do kalhot. "Tebe chci, tebe…" řekl z ničeho nic a dál se věnoval sundavání mých kalhot. Jakoby najednou byl mimo, jako by přestal vnímat okolní svět. Kroutili jsme se naposteli jako šilení. Lahvička s něčím na spaní se roztříštila o zem. Ani jeden z nás si toho ale vůbec nevšímal.
Jarouš's POV
Seděl jsem na posteli a díval se do Frankových smutných očí. Na ty nikdy nezapomenu. Velké, nádherné, upřímné hnědé oči.......sakra proč Jimmy nemohl vyhlídnout někoho jinýho?
A najednou.....mě políbil. Líbal mě se vší vášní, se vším umem.......a.....se vší ....láskou? Dalo by se to tak nazvat? Byla to láska nebo jenom chtíč? Bože je tak zatraceně dobrej! Z ničeho nic přestal. Podal mi šátek a řekl mi, ať to udělám jestli to chci. Zatemnilo se mi před očima a já se na něj vrhnul. Nevnímal jsem nic jinýho než splašený tlukot našich srdcí, zrychlený dech a Frankovy tiché steny, když jsem mu silněji zkousl ret.
"Gerarde???? No tak Gerarde! Kde sakra zase je? Já se z něj už zblázním!" něčí křik ke mě doléhal jakoby z dálky. Myslel jsem si, že se mi to jenom zdá, ale slova nabírala na intenzitě až mi došlo, že onen původce nadávek stojí před dveřmi do sklepa. Rychle jsem se od rozvášněného Franka odtrhnul a zavázal mu šátkem oči. Sakra! My rozbili lahvičku chloroformu! Ozvalo se bušení na dveře. Vstal jsem a otevřel dveře. "No hurá ! To ti to trvalo! Hele průser - něco je s autem. Nechápu, co se mohlo stát, ale prostě to nejede. Budu se na to muset podívat a hlavně musím Raye poslat znova do města zavolat Frankově rodině. Předání musíme odložit. Možná o pár hodin, při nejhorším o pár dní......Do prdele! Zrovna teď se nám musí podělat auto! No nic....toho kluka nech spát, jestli jsi ho už svázal." řekl Jimmy a nasraně odešel za Rayem.
Uf....tak to je mazec. NO ale musím říct, že se mi to povedlo!!!!! Frank tu ted´bude muset nějakou dobu zůstat a já za ním můžu nerušeně chodit a vymlouvat se třeba na nedýchatelnost vzduchu ve sklepě, na to, že má Frank určitě hlad a podobně.
Vešel jsem zpátky do místnosti a došel pomalu k Frankovo posteli. Natáhl jsem se k němu a dotkl se jemně jeho hlavy - chtěl jsem mu rozvázat šátek. Cukl sebou a sám si ho strhl. "Co se děje Gee? Odvezete mě?" zeptal se se slzama v očích. "Ne Franku.....Máme problém a asi to bude trvat dýl...pár hodin - možná i dní....." řekl jsem mu a šibalsky na něj mrkl. Frank na mě zůstal nevěřícně koukat. "Bože Gee! Já to věděl! Zázraky se dějí! Hrozně jsem si přál, abych s tebou mohl strávit ještě aspoň o hodinu víc........"zářil jako sluníčko. "Franku, víš.....to nebyl žádnej zázrak.......to...to jsem byl já. Schválně jsem s tím autem něco vyved, abych tě takhle rychle neztratil....nechci o tebe přijít......" nestačil jsem domluvit. Frank se na mě vrhl a začal mě drsně líbat. Rychle, prudce, se vší vášní.......
Pevně jsem ho objal a polibky mu vracel. Cítil jsem jemný tah a potom už jsme leželi s Frankem na posteli a dál se vášnivě líbali. Odtrhl jsem se od jeho rtů a chtěl mu svléct tričko, ale místo toho jsem jen pohlédl do rozvášněných očí a schytal facku. "C-co to?" zeptal jsem se a mnul si tvář. "No co asi?" odpověděl otázkou Frank a vrhl se na mé rty podruhé. Vrazil mi jazyk skoro do krku a povalil mě na záda.
Líbal mě na krku, kousal mě......přitom všem mi pomalu svlékal tričko. Tak baby-boy si chce hrát??? Prudce jsem se zvedl, ale jelikož na mě Frank ležel tak jsme oba spadli na zem. Obkročmo jsem si na něj sedl a jednu mu vrazil. "Áu! Co blbneš?" zeptal se mě ublíženě Fee, ale já na něm viděl, jak ho to rajcuje.
"Co jsem ti před pár dny říkal? Když budeš zlobit, tak přijde....." schválně jsem nedokončil větu. Frankovi došlo, na co myslím. "TREST!" vykřikl a chtěl si mě k sobě stáhnout. Já mu ale chytil obě zápěstí a jednou rukou mu je přidržel u podlahy za hlavou. "No ták! Gee...!" začínal být netrpělivý a natahoval se ke mě, aby mě políbil nebo se mě alespoň lehce dotkl rty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama