It hurts like hell...But i love you - 11

30. prosince 2007 v 3:16 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Pevně jsem mu stiskl ruce a druhou rukou mu pomalu jel od pasu nahoru. Dostal jsem se až k obličeji a prstem jsem mu začal přejíždět po rtech. Trhl hlavou a chtěl mě kousnout, ale byl jsem rychlejší. Vrazil jsem mu pořádnou facku až zavyl bolestí. Chytil jsem ho za bradu a otočil mu hlavu tak, aby na mě viděl. "Nezlob mě....nebo se naštvu....." naklonil jsem se k němu a olízl mu rty. Pak jsem ho drsně políbil.

Frank se začal svíjet, chtěl se vyprostit. Ale každý jeho pohyb znamenal větší bolest v zápěstích tlačených k tvrdé podlaze. "No no no.....co jsem ti říkal....." znovu jsem se k němu naklonil a začal ho líbat na krku. Jak jsem na něm seděl, ucítil jsem zespodu tlak. Á, tady má někdo problém! Líbal jsem ho na jemné na rty a pomalu začal pohybovat pánví.
Frank mi vzdychal do úst a ani mě to nenechávalo chladným. V kalhotách jsem měl už docela těsno, ale nepřestával jsem. Jeho tělo se pode mnou svíjelo a místnost naplnily naše tiché steny. Míra vzrušení se nedala unést.....pustil jsem jeho ruce a ty mi okamžitě pomohly svléknout si tričko i kalhoty. Pomohl jsem mu vstát a mezi polibky jsme se dostali k posteli. Frank se neuvěřitelnou rychlostí svlékl a já ho povalil na matraci.
Lehl jsem si na něj, drsně ho líbal a pomalu se přesouval k jeho rozkroku. Zabořil ruce do mých vlasů....nepřestával jsem ho hladit a líbat, ale ne-ne.....budu si s ním pěkně hrát.
Frank´s POV
Zase ty chvíle bolesti, zuřivosti, vášně..ty chvíle na které jsem se tolik těšil….bál jsme se že je konec, že už něco takovýho nezažiju...ne s ním. Ale najednou jsem se zase zmítal na posteli v euforii. Naše horká těla se dotýkala a třela. Bolestivě mi svíral zápěstí, ale nechtěl jsem mu uniknout, nedokázal bych to. Po dlouhé chvíli utrpení..utrpení ze vzrušenosti kterou mi způsoboval ON, mi konečně povolil ruce. Hned jsem z něj začal sundávat oblečení. Byl jsem jako omámený…omámený jeho osobností, jeho dotyky. Zase jsem nevěděl jestli si tu se mnou hraje anděl nebo ďábel ale bylo mi to úplně jedno, teď ano...
Pomohl mi opět na nohy a pomalu mě přesunul k posteli. Celou tu dobu mě líbal, hrál si s mým jazykem. Jeho nezbedné ruce přejížděly po každičkým kousku mýho těla. Jako smyslů zbavený jsem ze sebe rychle sundal všechno oblečení...nestyděl jsem se před ním..už ne! Cítil jsem tlak na rameni a hned jsem ležel na matraci. Gerard si na mě lehl. Bože, jak mě líbal……dá se to snad slovy popsat?! Myslím že ne! Konečky prstů jsem si pohrával s jeho vlasy. On mi dotyky oplácel a pomalu se začal přesouvat k mému rozkroku. Při pomyšlení na to co teď přijde jsem se lehce kousl do rtu a přivřel oči, sem tam sem se slastně usmál při čekání až se jeho rty dotknou mojeho nástroje……….jenže….nic….pohlédl jsem na něj….Byl asi deset čísel od mojeho rozkroku a pobaveně se na mě díval….musel jsem v tu chvíli asi vypadat jako idiot. "Ale ale, co to bylo za výraz Franku? Na copak si čekal?" ušklíbl se. ….Trošku mi ztuhnul obličej. Nevěděl jsem co říct. Gerard se začal smát jako šílenej. Povalil jsem ho vedle sebe na postel a začal jsem po zemi sbírat svoje věci. "Ale baby-boy, co to děláš?" řekl a já najednou ucítil jeho ruce pevně obvinuté kolem mých boků. Začal mi líbat tetování na zádech. Stáhnul mě opět víc k sobě na postel. Pořád jsem se cejtil trošku trapně, ale jeho horký jazyk kroužící po mých zádech mě nakonec přemluvil a já se schoulil k němu.
Najednou mi ale zas pevně přitlačil zápěstí k rámu postele. "Chci si hrát" pošeptal mi a začal štrachat v šuplíku…..uviděl jsem pouta. Ne, tak to teda ne….proč jen on pořád má moc nade mnou?! Pomalu se ke mně začal přibližovat…věděl jsem co chce…chce mě spoutat. Chce si se mnou dělat co on uzná za vhodné..ale chci to tak já? …teď?! "Gee slyšíš to? Někdo, někdo asi jde." Snažil jsem se znít přesvědčivě….znejistěl a zmateně hleděl na dveře…hypnotizoval je. Věděl jsem že teď je moje příležitost. V nestřeženém okamžiku jsem mu vytrhl pouta z ruky a převalil ho na záda. Než se stačil vzpamatovat a nějak jednat,tak už měl ruce připoutané k posteli. Vítězně jsem se usmál. "Ne tohle…Franku to nemůžeš. Jimmy nás zabije! Oba nás zabije jestli zjistí že…………no ty víš a ještě žes mě tu připoutal a utekl." Jeho hlas najednou zněl tak vyděšeně, tak dětsky. "Pane, ale kdo chce utíkat?" šibalsky jsem se usmál a vychutnával si jeho nechápavý výraz. "Tak proč, proč si to udělal? Copak to nebyla jen past?" Sedl jsem si na něj a začal pohybovat svými boky tak jako to dělal on před chvílí…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama