It hurts like hell...But i love you - 12

30. prosince 2007 v 3:17 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Vzrušený Žeryk's POV
Oh bože! "Aaahh víc.......Franku!" vzdychal jsem do rytmu jeho tanečku na mých ....ehm...intimních partiích (XD). Najednou se natáhl a začal mi pomalinku rozepínat pouta.

Zahodil klíčky na druhou stranu místnosti a divoce mě začal líbat. "Gee...já.....tě.....chci..." šeptal mi mezi polibky a já se hned chopil příležitosti. Svlékl jsem mu tričko a pomalu se přesouval k zipu jeho kalhot.
Pomohl mi svléct se a když už jsme oba leželi nazí na posteli a já mu lehce zatlačil na rameno, aby se otočil, zůstal ležet.
"Co se děje? Nejdřív mi tu vzdycháš jak mě chceš a pak nic...?" docela jsem na něj vyjel. "Víš...já.....chci ti to udělat....." řekl Frank a - zdálo se mi to nebo ne? - začal se červenat.
"Wooohooo.....! Tak baby-boy si chce tentokrát hrát na oplátku se mnou jo?" opřel jsem se o loket a sledoval ho s pozdviženým obočím.
Než jsem se nadál, měl jsem Frankův jazyk až v krku. Divoce mě líbal a naše vzrušení už dosáhlo nejvyšší hranice.
" Co to takhle trošku okořenit?" zeptal se mě s dosti úchylným tónem v hlase. "A co máš přesně na mysli?" ááá nechám se překvapit...
Frankie´s POV
"Jo to bude nejlepší...když se necháš překvapit"řekl jsem mu. Začal jsem zmateně pobíhat po místnosti....pak jsem uviděl na stole tác s jídlem......hm zajímavá svačina......palačinka,jablko a nějakej zákusek. Chopil jsem se jablka a vší silou jsem ho Geemu vrazil do pusy "Sorry bejbé, roubík není....."
Vyděšeně na mě vytřeštil oči. Vzal jsem z tácu zákusek a rozmazal mu z něj šlehačku na břicho a stehna........
Jeho oči zářily víc a víc........Přesunul jsem se k němu ještě blíž a zakousl se do jablka které měl zaražené v puse
"umhhh" vydal ze sebe. Musel jsem se tomu smát. Rukou jsem obejmul jeho stehna a pomalu jsem ho začal zabavovat šlehačky.....chvílema jsem jemně kousl a jeho tělo se zachvělo....
Přesunul jsem se k jeho bříšku....přece jsem mu nemohl tady nechat šlehačku.....když už byla všechna pryč.....začal jsem mu jazykem přejíždět po pupíku, ruce jsem podsunul pod něj a pevně mu stiskl zadek
"Uhhh Frankie ...víc"....zasténal najednou. "Tak se zvedni....a dělej!" "C-co? Frankie..." "prostě se zvedni" nakonec poslechl a udělal co říkám...."Jdi ke stolu..no taaaak padej už!"
Jarouš's POV
Šel jsem teda ke stolu - bože co jako chce dělat? Já myslel že to má radši na posteli nebo tak....ale stůl? No - nechám se překvapit!!!
"Franku c-co...." nestačil jsem to ani doříct a už mě přirazil ke stolu. Vášnivě jsme se líbali, Frank ke mě tiskl svoje drobné tělo a já po chvíli ucítil na stehně, že má docela dost velkej problém (já na tom nebyl o moc líp). Rychle mě obrátil.....zapřel jsem se rukama o desku stolu a čekal co se bude dít. Byl to pro mě docela nezvyk - většinou jsem byl já ten vzadu. "Uuuhh sakra Franku!" zasténal jsem když na mě tvrdě zatlačil. Nic příjemnýho teda - no co, nejsem zvyklej. "Oh Gee!" sténal Frank mezi přírazy.
"Aaah Fee!" tak teď se teda trefil.......taková rozkoš....rozlévala se celým mým tělem, chtěl jsem, aby to nikdy neskončilo. Frank začal zrychlovat, byl jak šukací mašina. Jednou rukou mě pevně držel za bok a druhou sklouzl do mého klína. Hrál si se mnou a tvrdě přirážel. Já měl jen sílu držet se stolu a soustředit se na nohy, aby se mi nepodlomily. Moc mi to teda nešlo....
Vnímal jsem každej jeho pohyb, každý nadechnutí, každej sten. Frank mi rukou vyjel přes břicho až na hruď, přitiskl se ke mě blíž a já cejtil že už za chvilku budu. Jediný štěstí že ten stůl stál u zdi - jinak bychom tady hopsali po místnosti jak nějaký nadržený králíci. Frank mě chytil za ruku a naše prsty se propletly. Poslední příraz a pak už jen ohromnej příval nekončící extáze. Bláznivej kolotoč barev, pohádkovej ohňostroj.....moje srdce bilo jako splašený, nemohl jsem se pořádně nadechnout.....Frank se ke mě tiskl a já cítil tlukot jeho srdce. Naše plíce divoce nabíraly vzduch, kterýho se nám nedostávalo.....křečovitě jsem tiskl hranu stolu, Frank se mi nehty zaryl do boku. Líbal mě jemně zezadu na krku a hladil mě.
Najednou mě však prudce strhl na chladnou zem. Kolenem mi tlačil na hruď a já už podruhé nemohl popadnout dech "Tak co hajzle, hmm?! Líbilo se ti to?! CO?! No tak mluv. ..Dělej !!!!" křičel jako smyslů zbavenej....a pořád tak moc tlačil. Gesty jsem se mu snažil naznačit , že už opravdu nemůžu dýchat.
"Jen tak si vpadneš do mýho zasranýho života....uneseš mě...a ....a myslíš si o sobě bůh ví co......šukáš mě tu jak děvku.......a co dál?! Hm?! na pár dní si vyřadil z provozu auto.....a pak?! Co bude pak?!" dořekl to a zatlačil na mojí hrud ještě silněji.
"Fra-Frah..frhankhie phusť" žadonil jsem. Trošku mi povolil stisk. "jen se nadechni ty hajzle....ať máš vzduch na odpověd. Víš u toho stolu.....to jsem nebyl já! Ale ty! Takhle to totiž děláš....děláš si z každýho děvku...ty poroučíš...no tak pověz , jaký to bylo hm?!"
"J-já......F-franku........." špitl jsem a snažil se rozdýchat. Ležel jsem stále na zemi a Frankův pohled byl teď plný nenávisti, chtíče, touhy po odpovědi.....co mu mám sakra asi říct? Má kurva pravdu! Jsem hrozný zvíře - jenom si beru a nic nedávám."To bylo....úžasný....."řekl jsem mu a stále ho sledoval.
Povolil stisk a sklopil pohled. Teď je moje šance! Napřáhl jsem se a jednu mu fláknul. Spadl ze mě a já se na něj vrhl. Ruce jsem mu přitlačil nad hlavou k zemi a seděl nad ním. "To máš teda sakra pravdu! Z každýho si dělám děvku, i z tebe.....a že poroučím? ANO!!! Protože tohle je můj svět, moje království....a TY jsi MOJE děvka!" zařval jsem mu do obličeje a čekal na jeho reakci.
"myslíš?! ne nejsem....nejsem tvoje děvka.....to mě asi budeš muset umlátit.....ale tvoje děvka nikdy nebudu!"
"Ne, to nebudeš......ty už jí totiž jsi!" a znovu jsem ho uhodil. Jeho tělo se pode mnou začalo zmítat.
On se však začal smát....."A to si myslíš že po tom všem jak si mě tu už zmlátil ti odpovím : Ano jsem jen a jen tvoje děvka ?! Neblbni......určitě se najde i kluk kterýmu to řeknu rád a bude to pravda..ale ty to nejsi. Si jen ubožák kterej se ukájí na svejch obětech"
"Problém je, že tou obětí jsi tady TY.........takže teď ti nezbývá nic jinýho, než dělat, co se mi zamane.....a když se ti to nebude líbit......"a donutl jsem ho pohlédnout na stolek vedle postele. Mám tam zamčenejch pár věciček, který se mi už párkrát hodily.
"Tak co?! zastřelíš mě?! Nebo ti zas sáhnu na koule a ty zahodíš bouchačku?!" vyřikl najednou Frank. "Tak mě napadá gee...proč si to auto teda odrovnal? Našli byste si místo mě přece někoho jinýho ne?!" "Nejakou tvojí novou děvku....tak proč si to oddálil?!" dodal ještě, ale už s větším klidem v hlase.
Teď mě zahnal do kouta....proč jsem to vlastně udělal? Proto abych měl s kým řádit ve sklepě nebo ........ Ne...to ne....na to nesmím ani myslet! Ale co když.......NE!!!! "Udělal jsem to jen kvůli tomu, že seš až moc dobrá děvka.....rád si s tebou hraju....seš takovej.........prostě něco jinýho....." to je ale pravda...
"Jak něco jinýho? Sakra Gee nevykrucuj se z toho a řekni to!" svíjel se pode mnou a snažil se vyprostit z mého držení. "Prostě tak. Hraješ si taky...nejsi jen chudinka která mi je radši po vůli jenom aby jí zlej strejda Gerard neublížil..... "A to se mi zatraceně líbí! Už mě to totiž začínalo všechno nudit....ale tebe si tu prostě chci nechat dýl......." pokračoval sem
"a já...až se odtud dostanu.....tak budu koukat na to jak hniješ v kriminálu...a jak seš tam pro ostatní devka TY! Gerarde" řekl mi a kousl se do spodního rtu. "A kdo říká, že se odsud dostaneš ....?" nadhodil jsem a olízl si rty. "Já! Protože vím že ty peníze chcete" když to dořekl byl snad milimetr od mých rtů
"A jak dlouho si myslíš, že to bude ještě trvat? Malouškej Frankoušek chce určitě už domů za svojí maminkou......" začal jsem šišlat a sledoval jsem každej jeho pohyb. "Ano chci, protože už vím jak na tom jsem....nestojím o holky...a až budu u maminešky tak budu mít dost peníšků na to abych si dopšál kterýhokoliv kluka budu chtít" tak tolhle ne, ten kluk mě už začal provokovat. Je to můj vězeň, moje děvka,tohle si přece nemůže dovolit!!! "Ne ne ne.....žádnýho kluka si nedovolíš......to tě tady radši nechám uhnít zaživa......" zvýšil jsem hlas a oddálil se od něj, pevně přitom tisknouc jeho ruce k chladné podlaze. "Studí to, pusť! " začal žadonit. " A proč bych to jako měl dělat? Co když se mi nechce? A co když se mi to líbí...?"
"Fajn tak mě tak na zemi tiskni dál....a já si představím místo tebe nějakýho pěknýho kluka" ten hajzl mě zas provokoval.... "Jo? Tak nějakýho pěknýho kluka? V tom případě si já budu představovat místo tebe nějakou.....krásnou slečnu...." ha - ať si to baby-boy sežere.... "Slečnu?! hahahahha..bože nech toho.....uuuh.....zabije mě záchvat smíchu ty buzničko jedna" tahle slova jsem už ale nevydržel a jednu mu flákl. Pohlédl na mě dosti nasraně a začal sebou házet ještě víc. Ruce jsem mu chytil jednou svojí a pak ho pevně čapl za bradu a otočil jeho hlavu ke mě......"Tak poslyš......jediná buzna v okruhu dvou mílí jsi tady ty..." sklonil jsem se k němu a olízl mu rty. "A proto mě šukáš ty blázne?!" jeho odpovědi už jsem nezvládal.
Pomalu ve mě začala zase ožívat moje "zvířecí" část - prostě Arthur. "Ne - šukám tě proto, že jsi moje děvka....moje malá buzna..." znovu jsem se k němu přiblížil a zuby mu lehce přejel přes rty. Zachvěl se....ale nespolupracoval....."No tak Franku,co ti najednou je?!" neodpustil jsem si poznámku. "N-e-c-h-c-i b-e-j-t- tvoje d-ě-v-k--a ty hajzle!!!!!!" zakřičel najednou. "Ne? NE???!" jednu jsem mu vrazil......"Tak co chceš bejt? Co zatraceně jsi???" zařval jsem na něj nazpátek.
"Chci ti něco říct Gerarde!.....smím...PANE?!" zdůraznil....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama