It hurts like hell...But i love you - 13

30. prosince 2007 v 3:18 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Dívali jsme se navzájem do očí a hledali v nich odpovědi......pustil jsem jeho ruce a dovolil mu tak opřít se o lokty. "Smíš....." a čekal jsem.... "Víš, možná až to jednou někomu udělám....řeknu žes byl dobrej učitel!" řekl a přejel si rukou přes rozkrok ...potom pomalu přejel na moji nohu a jel výš a výš........když se jeho ruka dostala do mého klína, stiskl.....stále se mi díval do očí a čekal na moji reakci.

Neudržel jsem se a chytil ho za tu ruku......odtáhl jsem ji od těla, stále ho přitom sledoval...... Potom, aniž by to čekal, jsem se na něj vrhnul. Divoce sem ho líbal, naše boky do sebe narážely.....Frank mi přejížděl rukama po zádech, jednou nohou se zahákl na moje tělo (víte jak to myslím XD) a sem tam mě škrábnul.
Kůže se třela o kůži, byl jsem omámenej Frankovou vůní. Líbal jsem ho, hladil......váleli jsme se po podlaze.....změť rukou a nohou.....vzrušené tlumené vzdechy......vůně sexu, rozmazané maskary na oči a vyprchaného parfému, čpějícího z oblečení pohozeného v rohu místnosti.
"Tak na zemi se ti to líbí jo?!" promluvil zase ten skřet.....tolik mě už dneska štval............" na zemi to není špatný,taky si to pro příště zapíšu!"pokračoval a začal se smát. "To už máme stůl, postel, podlahu.....jsem zvědavej co vymyslíš příště Gee..." a nepřestával se smát. "Jo tak zvědavej?" vstal jsem a zvedl Franka ze země. Chytil jsem ho za ramena a přitlačil ke stěně. "Auu co blbneš...vadí ti snad že tvoje praktiky využiju na někho jinýho?!" "Jo to mi to teda vadí! Jsou to MOJE praktiky, takže odmítám nějaký další šíření!" řekl jsem naoko nasraně. Přitiskl jsem se k němu blíž a chytil ho za zadek. Frank mi obmotal ruce kolem krku a nohy kolem boků.
"Hehe já na to přišel Gee....." zase se potutelně usmál "...Počkej na co jsi přišel??? Noo?!" "Ty žárlíš" řekl a zase se rozesmál jako nějaký blázen a jen co to dořekl ještě víc stiskl své nohy kolem mých boků. "Já? Ne...nežárlím.....nemám důvod..." žárlím žárlím žárlím! Gerarde už jsi jako manželka po 20 letech manželství!!!! Tak si to přiznej! "Fajn když nežárlíš......"nedořekl to a jen si olízl rty....... Najednou si ten hajzl přede mě stoupl.....začal si hladit bradavky......."Takhle mi je bude hladit....nevím sice ještě kdo...ale....ty se neškleb...ty to nebudeš......"....jak jen mi tohle může dělat?! Ne bože Gerarde vzapamtuj se je to vězeň! vězeň........
ten krypl ale najednou sjel níž.....začal si po něm přejíždět.........vzdyychal stále hlsitěji
To byl pohled pro bohy.....představte si, že před váma stojí nádhernej kluk, potetovaný vypracovaný tělo.....roztomilej kukuč a úsměv k sežrání......a začne si se sebou před váma hrát! Už jsem to nevydržel a znovu jím mrštil o zeď..... zakousl jsem se mu do krku a rukama začal sám pracovat v jeho klíně. Frank zvedl ruce nad hlavu, jednou nohou se o mě zahákl a pak mě k sobě přitáhl hodně natěsno.
"Gee....oohhh Gee....chci abys mě vykouřil......" vzdychal mi do úst..
Jen jsem se usmál a pomalu polibky sjížděl z jeho krku dolů, zastavil jsem se u jeho bradavek. Párkrát jsem mu jednu obkroužil jazykem a pohrál si zubama... Líbal jsem ho přes bříško až dolů. Frank zabořil prsty do mých vlasů, začal si s nima hrát.
A pozor - mládenec je nějakej moc rozvášněnej.....co si takhle pohrát ? Místo toho, abych ho hned vzal do pusy jsem mu ho jemně olízl, sem tam opatrně skousl......Frank už sténal opravdu nahlas, skoro mi trhal vlasy...... Znovu jsem si stoupl a lehce ho políbil na rty.....Frank byl zase jako nadržená fretka a pořád se dobýval dovnitř mých úst jazykem........ne ne....žádný takový....chci aby to bylo pěkně pomalu..... Pořád mě lačne očima sledoval.....líbal jsem mu stehna...břicho.......pak jsem ho vzal do úst....na pět vteřin?! Možná ani to ne ....znova jsem se věnoval jeho pupíku "Gerarde prosím...." zaznělo najednou sklepem...... "No no baby boy....nespěchej!" "Gee do hajzlu" byl tak rozžhavenej........."nenenne frankie.....ty seš MOJE děvka" Znova jsem pevně zaryl nehty do jeho zadku....Teď už jsem ho do huby vzal uplně celýho.......líbilo se mi jak sténá! Ale musí sténat moje jméno! Jedině moje! Věděl jsem že už brzo bude..........proto jsem zpomalil...nakonec jsem ho jen tak nechal.......nedodělala jsem ho....
"Gerarde dělej.......sakra dělej".....tak moc mě prosil.....
"No tak Franke řenki to" naléhal jsem na něj. "C-co mám sakra říct?!" nechápal......jemně jsem mu přes NĚJ přejel jazykem " Ty víš co máš říct" "jo, fajn jsme tvoje děvka, jsem...ale sakradodělej mě............!!!!!!" "Ne ne ne......špatně jsi to řekl......znova" a zase jsem ho lehce olízl.
"pane jsem vaše děvka...." "ZNOVA!" zařičel jsem na něj. "P-pane jsem vaše děvka........." "Znova a nahlas!" neměl jsem v plánu mu jen tak dát pokoj. "NE !"zaprotestoval náhle "Cože???!!! Jak si tohle dovoluješ?!" "Jdi do hajzlu! Gerarde !" "Dobře...řekl sis o to sám...."prudce jsem se zvedl a otočil ho .....přitlačil jsem ho ke zdi... "Zase se jdeš ukájet?!" řekl a začal se smát..... "jakej komplex že si tím léčíš?!" pokračoval.
"Žádnej komplex si tím neléčim......jenom ti dávám tres za tvoji neposlušnost!" a tvrdě jsem na něj zatlačil.
"Aaaaahhhhh" "Uuuh sakra! Kurva Franku!" sténal jsem a přirážel....drsně, rychle....vůbec jsem nebral ohledy na něj a na to, že to asi dost bolí. Tohle byla jenom momentální fyzická potřeba. "kurva přstan!!!!!!!!!" v jeho hlase jsme slyšel bolest.....
"A proč.....aaahh sakra......p-proč bych to jako .....uuuhh d-dělal?"
"Gerarde přestan!" "Ne!" ještě pár přírazů, pár posledních stenů a bylo to tu zase.......další opojení....další extáze...... "Au ty.... ty.............hajzle hnusnej..já tě nenávidím a .." Nevím jestli chtěl říct ještě něco dalšího...zacpal jsem mu rukou ústa. " A co??? Co?! Co mi řekneš pěknýho? Uvědom si, kdo je pánem situace! Jsi jen slabá oběť ...můj vězeň.....a budeš dělat, co já budu chtít!" zuřivě jsem mu šeptal jen pár centimetrů od obličeje. Najednou mě ale silně chytil za můj nástroj....a jen tak na mě hleděl..... bolelo to....
"Udělás to ty?!" řekl a já na něj nechápavě zíral "Co co jako udělám?" pořád mě tak silně mačkal..... No až dojde na předání peněz..........
"Franku o čem to mluvíš?!" "Viděl jsem přece vaše tváře....musíte mě zabít...uděláš to ty?!" "Na co při tom budeš myslet?"" přitlačil mi na rozkrok ještě víc "J-já......n-no.......totiž..." bože proč mi přitom musí drtit koule???! "Bože Franku pusť! Takhle ti nic neřeknu když mě tady chceš připravit o tentononc....." auuuuu Á konečně mě pustil....ufff to je úleva! "No? Tak co se ti bude honit hlavou, až mě zabiješ?" musí se na to ptát zrovna TEĎ?
"Víš...já....bude to těžký........."zadíval jsem se mu do očí....."bude to dokonce MOC těžký......."stáli jsme proti sobě a topili se v pohledu toho druhého. "A-a ....p-proč to bude tolik těžký, Gee?" zeptal se Frank a v jeho hlase byla znatelná určitá zvědavost...očekávání
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama