It hurts like hell...But i love you - 14

30. prosince 2007 v 3:19 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
..."No.....bude to tolik těžký....protože....ztratím tak skvělou děvku!" "Najdeš zas novou" řekl Fee a opovrhavě se k němu otočil zády. "Nenajdu......" řekl si téměř pro sebe Gerard a smutně se zadíval do země... "Nenajdeš...pcheee....tos snad ani teď neříkal ty, ne?!" " A kdyby ano? co bys udělal?nebo spíš...co já bych měl udělat ...?"

"Ne, ne ty by ses nikdy upřímně neponížil k tomu že řekneš že si už nikdy nenajdeš někoho lepšího než jsem já...." "Franku ale já já.........j-já......totiž......"
"Co ...co ty totiž ty chudáku?!" řekl a dal mi facku. Hlava mi cukla stranou, ale nevrátil jsem mu ji.....jen jsem dál stál a smutně koukal na studenou, zaprášenou podlahu. "Já chci totiž jenom tebe...." řekl jsem tak tiše, že to mohl sotva postřehnout... "No jistě...ani neodpovíš. Fajn zmlať mě zase páskem...střel mě do hlavy....ale dej mi už sakra pokoj (fakt ho neslyšel....)
"A-ale......" začal jsem koktat jak nějaká puberťačka. "Ale ale co?! " "No.....víš......já...." Nedokázal jsem se za boha vymáčknout. Frank vypadal dost smutně...asi čekal jasnou a přímou odpověď... "kurva vymáčkni se a pak to udělej"..skoro se rozplakal. " já se sakra klidně vymáčknu....celou dobu se o to snažím.......ale...proč bych to potom dělal....já nemůžu....." sklopil jsem znovu pohled od Franka, který měl slzy na krajíčku.
"Víš Gerarde, můžu ti něco říct?!" "Ano?!" překvapeně jsem zvedl pohled a doufal......... "Víš moji rodiče....nikdy nechtěli děti..........pak, pak tátovi došlo....." nedořekl to asmutně sklopil oči. "C-co mu došlo? Franku co se stalo?" zeptal jsem se nechápavě... "Má velkou firmu..potřeboval někoho kdo to jednou převezme. Vyměnil mámě prášky...a tak jsem tu......jinak jsem jen věc....ne jejich dítě.....myslíš že za mě bude utrácet?! najde jinýho zástupce firmy.....copak to nechápeš?! nezaplatí ti..určitě ne....." "Cože?" vytřeštil jsem oči. "takže to co jsi před chvíli nedořekl mi teď klidně dořekni...tak nebo tak umřu..a nikomu to neřeknu!" "Bože Frankie......" přešel jsem až k němu..... "Nech mě.....nejsem na tohle zvyklej..nikdy mě nikdo neobjímal.." odtáhl se ode mě když jsem ho chtěl obejmout.....

flashback:
No to je teda úchvatný! Opravdu nejlepší věc za posledních pár let! Byl jsem už konečně domluvenej s rodičema Franka, kdy a kde proběhne předání peněz. A teď,když jsme měli pomalu vyjíždět, Jimmy zjistil že je auto nějaký podělaný! Sakra co tady těch pár dní dělal???? Měl to prohlídnout dřív!
"Rayi je to v prdeli, musíš zajít do města a zavolat jim.....nevím jak dlouho mi to bude trvat opravit, tak to posuň o pár dní, ano? Fakt sorry ale já opravdu myslel, že je to v cajku...." "To je v pohodě...jenom doufám, že mě nikdo neuvidí......." už jsem se totiž jakoby vrátil z Portorika a opravdu jsem nechtěl s nikým ve městě mluvit. "Víš...pro jistotu si vezmi tohle" řekl Jimmy a podal mi zbraň. "Ale..já..." "Žádný ale....nechceme žádný zbytečný potíže....prostě to použij, když budeš muset....dávej na sebe bacha....." poklepal mi po rameni a zašel do baráku.
Vydal jsem se teda na cestu. Vůbec se mi nechtělo, ale nikdy jsem si netrofnul Jimmymu odporovat. Bouchačku jsem u sebe měl poprví. Nebyl to dobrej pocit. Já nejsem takovej jako Jimmy a Gerard. Vlastně ani nevím proč jsem s nima tenkrát začal spolupracovat. Je sice fakt, že jsem potřeboval prachy, ale až dneska zpětně vidím že to šlo udělat i jinak. Teď už stejně není návratu, jak jsem se s nima do toho jednou navezl, musím pokračovat..je to nikdy nekončící koloběh. Po Frankovi přijde další, další.....a další...
Zastavil jsem se na benzínce pro colu. Byl jsem totálně vyprahlej. Jediný co mě utěšovalo bylo to, že od města jsem už jenom necelý dva kilometry. Přemejšlel jsem o tom co jeho rodičům zase budu říkat. Tohle bylo jiný než ty únosy předtím. Franka jsem dobře znal a stejně tak i jeho rodinu....A my jim teď děláme tohle.
Tak jsem se zapřemýšlel že mi cesta uběhla rychle. Rozhodl jsem se že zbytečně nepůjdu až do centra, ale zavolám z nějaký budky na předměstí. Vážně chci potkat jen minimum lidí. Už takhle mám pocit jakoby i ten prodavač na benzínce o mě věděl každičkej detail....věděl co dělám......
Vím že je to blbost, ale já se tak opravdu cejtil.
Naštěstí byly ulice docela prázdné. Před zatáčkou jsem konečně uviděl budku. Mířil jsme si to přímo k ní. Najednou jsem uslyšel jak zdálky někdo volá moje jméno. Nějdřív mi to ani nedocházelo...když však volání neustávalo, prudce jsem sebou trhl a otočil se "A kurva, policajti!" zařval jsem......
"Pane Toro! Pane Toro!!!!" volali na mě z auta a jeden z nich naznačoval rukou, abych k nim přišel. Tak to ani omylem! Nenechám se takhle blbě nalákat! Ten prodavač mě asi fakt poznal a zavolal je na mě! Kurva!
"Pane Toro pojďte sem prosím!" volal dál ten policajt, ale já se otočil a pokračoval dál v chůzi směrem k sídlišti.
V autě:
"Jedeme za ním. Musíme se ho zeptat na toho mladýho Iera, jestli něco neví. Naposledy ho viděli u něj a on pak odjel ze států takže to je zase na nás. Šlápni na to, asi nás neslyšel."
Ray's POV
Á parčík! To se mi hodí! Schovám se do nějakýho keře a počkám, až odjedou......
Bože to snad není možný! Pochůzkáři! Rayi - dneska máš fakt zkurvenej den! Kde je tady sakra nějakej keř? Oni to tu vystříhali????
Jeden z pochůzkářů
"Ano pane...už ho asi vidím....cože? Ano, odvedeme ho na stanici....konec".....támhle je...
"Pan Toro? Dobrý den, potřebuji, abyste s námi odešel na stanici, máme na vás pár otázek....." kurva on má pistoli???
Ray's POV
Doprdele!!!!! Ne..já se nenechám zavřít!
druhý pochůzkář - Chris's POV
Byli jsme s Billem zrovna na obvyklé obchůzce parku na předměstí. Kolikrát tady spal nějakej bezdomovec nebo feťák - matky z celýho okolí nás potom bombardovaly stížnostma, ať s tím koukáme něco dělat.
Slyšel jsem z Billovy vysílačky kapitána - máme odvíst Tora na stanici. Vrátil se do země a potřebujou s ním mluvit kvůli tomu zmizelýmu klukovi. Bill ho zahlíd a chtěl s ním mluvit, ale ten Toro najednou vytáhl zbraň a začal na nás řvát, že se nenechá zavřit a podobný kecy.....Billy se ho snažil uklidnit a pomalu k němu přistupoval, ale najednou se ozval výstřel a Billy se skácel k zemi s dírou v břiše. Vyděsilo mě to a běžel jsem k němu.Zavolal jsem záchranku a běžel za tím idiotem. Toro začal utíkat, střílel kolem sebe jako šílenej. Málem mě taky dostal. Když jsme doběhli na druhou stranu parku, byly tam už posily. Toro se snažil někam schovat, střílel po autech.....pak se ozvala další, silnější rána, a ten chlápek se svalil na zem. Doběhl jsem k němu, sebral jsem mu zbraň a začal ho ohledávat - bylo už pozdě. Jeden z našich ho střelil do krku a Toro byl na místě mrtvej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzlik zuzlik | E-mail | Web | 26. ledna 2008 v 17:51 | Reagovat

chudák ray........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama