It hurts like hell...But i love you - 16

30. prosince 2007 v 3:21 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Žeryk's POV
Z dálky jsem slyšel Frankův zmatenej hlas a pak jsem ucítil dost nepříjemný dloubání do žeber. Někdo běžel po schodech ke sklepu. "Máš štěstí hajzle že se chováš slušně !" zařval jsem, aby to vypadalo věrohodně. Najednou se otevřely dveře a v nich stál dost vyděšenej Jimmy. Celej se klepal a ani se nezmohl k tomu, něco říct. Jenom mi naznačil rukou, abych šel ven. Vyšli jsme do obýváku, kde právě běžely zprávy. ".....za neustálé střelby doběhl až k východní bráně parku,kde byl zasažen jedním z policistů. Na následky střelného poranění na místě zemřel. Policie nyní prohledává jeho dům a hledá možné souvislosti se zmizením Franka Iera......" dosedl jsem na pohovku a zíral do prázdna. Zasažen......na místě zemřel......Slova se mi stále přehrávala v hlavě, viděl jsem Raye, ležícího na zemi v kaluži krve.

"Proboha......R-ray...a m-mrtvý?" zeptal jsem se roztřeseně Jimmyho. "J-jo....poslal jsem ho zavolat Ierovým kvůli tomu předání......dal jsem mu zbraň, kdyby byly problémy....netušil jsem, ž-že....." Jimmy dosedl do křesla a zabořil hlavu do dlaní. Jeho ramena se začala cukat v rytmu vzlyků. "Jimmy....musíme odsud. Vím, že to je blbý, ale jeslti začnou čmuchat tak nás najdou.....a ty přeci nechceš jít do báně...." dřepěl jsem u Jimmyho a vzal ho za ruku.
"T-to nechci....*smrk, fňuk*" řekl roztřeseným hlasem. "A co máš teda v plánu Gee? Já teď nejsem schopnej cokoliv vymyslet.....Ray byl sice takovej moula, ale byl s náma už docela dlouho......" zase se rozbrečel. "Ale noták.....já něco vymyslím...slibuju...ale musíme to udělat co nejdřív........mám zajít za Frankem?" zeptal jsem se opatrně. "J-jo...běž......řekni mu, že se vyskytl určitej problém a že se jeho pobyt u nás asi protáhne........" Jimmy vzal kapesník a hlasitě se vysmrkal.
Ještě jsem ho objal a pak už šel ke schodům do sklepa. Pomalu jsem je sešel a odemkl. Frank pořád ležel na posteli a jak mě uviděl, hned se zvedl a šel ke mě.
"Gee děje se něco? .....tys brečel???" objal mě kolem pasu. Sledoval mě tázavým pohledem, nešlo mu to neříct.
"Víš Frankie......pojď posaď se...." sedli jsme si na postel a já ho chytil za ruku. "Tak co se děje? Řekni mi to prosím...." pořád žadonil a já se zadíval do těch jeho velkých očí plných nezodpovězených otázek.
"Tvůj pobyt tady se zase o něco protáhne,ale nemysli si že jsem zase něco provedl" řekl jsem a zahleděl se do země. Stiskl mojí ruku pevněji. "Gerarde řekni mi to, co je? Proč si brečel? Co ti chtěl ten kluk co tu byl?!" tolik chtěl abych mu na všechno odpověděl....
Zase se mi vehnaly do očí slané slzy. Pevně jsem přimkl víčka......"Ray je mrtvej, zastřelili ho!" Dál jsem neřekl ani slovo, nechtěl jsem, nešlo to. Kdybych řekl ještě jen jednu kraťounkou větu, rozbrečel bych se ještě mnohem víc.
Ucítil jsem Frankovo dech na mém krku, pevně mě objal "Gee, Gerarde, je mi to líto, je mi to tolik líto.......ššš bejbé to bude dobrý" Po chvíli jsme zjistil že mnou Frankie zlehka kolýbá "Zlato, uklidni se prosím.....ššš ....ššš ....neboj, zvládneme to!" jeho ruka mě jemně hladila po tvaři. Takhle mě vždycky dokázala utěšit jen mamka...chudáček moje nemocnná mamka....
Asi za půl hodiny se konečně můj tep uklidnil. Zhluboka jsem oddechoval na Frankovo hrudi. Až teď se moje mysl začala konečně rozjasňovat. Procházel jsem si znova celou tu situaci......Záznam ve zprávách, kaluž krve, Ray Toro byl dnes zastřelen..... zastřelenej....Jimmy zničenej na pohovce, brečí....."Šel volat rodičům" uslyšel jsem v hlavě Jimmyho hlas ..
"Do hajzlu" prudce jsem vyskočil z postele a chytil se za hlavu......."Kurva já jsem ho zabil, zabil jsem ho....." zmateně jsem křičel po pokoji. Frank ke mě okamžitě přiskočil a snažil se mě zase uklidnit. "Bejbé co se zase děje?! Jak by si ho mohl zabít, byl si přece celou dobu tady v domě! Blázínku ,tys ho nezabil!" pohladil mě po vlasech a já jeho ruku prudce odstrčil. Přešel jsem do druhého rohu pokoje. "Šel volat, jo šel volat...musel jít volat musel, já ho zabil! Zabil jsem Raye" opakoval jsem pořád zmateně "Slyšíš mě?! přestaň, nezabil si ho" znova ke mě přišel Frank. Sakra on si snad nedá pokoj, copak to nechápe že už nechci utěšovat?! Chytil jsem ho pevně za ramena a začal s ním třást (to mi připomíná tu jednu situaci z ProRev XD ) zmateně na mě třeštil oči. Prudce jsem ho hodil na zeď. Uslyšel jsem jak jeho hlava při nárazu zaduněla. Jeho tělo se bezvládně sesunulo k zemi.
Kdybych sakra nerozbil to auto! Nic z toho by se nestalo, Ray by nemusel nikam volat, nezabili ho...poslal jsem ho na smrt, jo poslal...zabil jsem ho! Zabil jsem Raye......cítil jsme se naprosto bezmocný
"Je to moje vina! Naschvál jsem rozbil auto, abychom tě nemuseli předat tak brzy......vyšlo to...ale teď je Ray mrtvej....bože proč! Franku prostě to pochop...Ray umřel kvůli mýmu sobeckýmu chování!" otočil jsem se k němu. Seděl opřený zády o zeď, nohy natažený a hlavu skloněnou. Ruce mu klidně ležely na podlaze. Ale počkat! V takhle nepřirozený pozici? "Franku..?" zeptal jsem se nejistě a pomalu přešel až k němu. "Děje se něco Frankie?" neodpovídal.
Sedl jsem si k němu a lehce se dotkl jeho ramene. Nereagoval a najednou se jeho tělo převážilo na stranu a svalil se na podlahu. "Bože Fee! Co je ti?" vyděsilo mě to. Nadzvedl jsem ho a přetočil na záda. Opatrně jsem ho položil na podlahu, ale když jsem vyndal ruku zpod jeho hlavy, leknutím jsem vykřikl. Byla od krve. "Do prdele!!!! Sakra! Kurva Franku! Vzbuď se!!! Tohle mi nemůžeš udělat...ne......" začal jsem panikařit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama