It hurts like hell...But i love you - 18

30. prosince 2007 v 3:24 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Moc si od tohodle dílu nelsibujte.............žááádný prasárny tam nenajdete XD (vyjímečně)..
...ou nééé takové zklamání ve vašich tvářích...

Jimmy's POV
Je to všechno v hajzlu. Raye odkrouhli poliši a Gerard ted´skoro zabil toho kluka. Jediný štěstí, že je to takovej magor a sleduje pravidelně Pohotovost. Jinak nevím co bych dělal......zabili nám parťáka a kdyby nám teď ještě umřel Frank tak bych asi odešel do svý ložnice a prohnal si "něco" hlavou.
Ale Gee má pravdu. Musíme odsud co nejdřív zmizet, nebo policie začne moc čmuchat a mohli by nás najít. A já sedět rozhodně nechci. Jenže kam zdrhnout.......do města nemůžeme...tady taky zůstat nemůžem.....
Uslyšel jsem kroky a pak se v obýváku objevil Gee. " Jak je na tom?" zeptal jsem se celkem vyděšeně. "Už je v pořádku. Asi usnul." řekl Gee a vyčerpaně se svalil do křesla. "Víš, přemýšlel jsem o tom odjezdu. Musíme odsud fakt vypadnout, ale pořád nevím kam........." Geemu se rozzářily oči. "A co ta tvoje chata??? Říkal jsi přece, že máš chatu u lesa......co kdybychom odjeli tam? Je blbost aby nás tam vyčmuchali, ne?" áááá ten Gee je ale hlavička!!! "Ty jo Gee já tě nemít, ani bych si na to nevzpomněl....No nenajdou nás - je to na samotě......" docela jsem si oddechl.
"Tak kdy vypadneme?" zeptal se Gee a pomalu se posadil. "No musím ještě mrknout na auto, co s ním je......myslím si, že odjedeme nejdýl zítra odpoledne.....i když - nejlepší by to bylo až v noci." "Dobře Jimmy.....ale....běž si zabalit....já se na to auto mrknu sám....." cože? Gee a auta? "Jo -dobře......zabalím jen to nejnutnější......" zvedl jsem se ze sedačky. "...a nářadí je v kuchyni XD" řekl jsem mu jetšě a odešel do patra.
Gee
Seběhl jsem s nářadím do garáže a hned jsem se pustil do práce. Nejsem sice nějakej zručnej mechanik,ale když vím co jsem rozbil, abych auto vyřadil z provozu, neměl by bejt problém to všechno zas rychle vyměnit. Pokud vše půjde tak jak má, tak můžeme odjet ještě dneska v noci. Už toho tu mám dost. Hlavně toho sklepa. Už se tam nechci znovu vrátit a koukat na ten krvavej flek na zemi!.... Zase jsem to vše znova viděl.Jsem takovej idiot. Sakra to jsem se nemohl trošku ovládnout a nepraštit ho?! Nebo aspoň ne tak silně. Jak sem to sakra mohl udělat člověku na kterým mi záleží?! Spocenou rukou jsem si odhrnul vlasy z čela.
Na opravu auta jsem se pořádně ani nemohl soustředit. Odběhl jsem nahoru pro kafe a doufal že mě to trošku uklidní. Já to přece dneska musím opravit, prostě musím ! Pořád jsem hrnkem na stole otáčel dokola, nevnímal jsem moc okolí. "Já vím kámo, je to hrozný, Ray mi bude taky chybět. Kašli dneska na to auto, vidím jak ti je! Opravíme to ráno" poplácal mě po rameni lítostně Jimmy. Tsss tak to určitě, žádný ráno. Prostě odjedeme dneska. "To j v pohodě Jimmy, jdu se na to dolů ještě jednou mrknout" řekl jsem mu a odběhl zpět do garáže. Byl jsem už opravdu klidnější. Navíc hnacím motorem pro mě bylo i to že když to nespravím dneska já ,tak jak znám Jimmyho zejtra to rozbije ještě víc.
Zbejvalo vyměnit poslední hadičku a bylo to. Rozrušeně jsem si sedl za volant a držel jsem klíčky. Zavřel jsem oči a pošeptal prosbu aby to fungovalo.....Zlehka jsem otočil klíčem a motor naběhl. "Skvělý!!!" zakřičel jsem přes celou garáž a vyběhl se zářivým úsměvem ve tváři nahoru za Jimmym.
Jimmy's POV
Ták! A kde mám ksakru ty kalhoty??? Lítal jsem po ložnici a házel do kufru věci jednu přes druhou....a pak se divím, že to nejde zavřít.......Sešel jsem dolů a Gerard seděl u stolu s hrnkem kafe. Chtěl jsem ho přemluvit, že se má na to auto vykašlat, že to uděláme zítra ráno. Ale to by nebyl Gee aby si neprosadil svou. Nechal jsem ho tak a šel si uvařit pořádně silný kafe. Když jsem přecházel z kuchyně do obýváku - sakra zdálo se mi to snad??? - slyšel jsem nastartovat auto!!!! Najednou se odněkud vyřítil Gee, očička mu svítily jak dvě baterky a úsměv měl od ucha k uchu. "Sakra Gee!!!! Tys to spravil!!!!" a skočil jsem mu radostí kolem krku.
"Jo - taky jsem se docela divil " přiznal. "A jak s věcma? Už más sbaleno? Taky bych na to měl vlítnout, ať se moc nezdržujeme." řekl Gee a radostně odhopkal k sobě do ložnice za prozpěvování si nějaký šíleně nakažlivý melodie.
Odešel jsem do obýváku a začal sbírat věci, co jsme tam nechali slušně rozházený. Když jsem sbíral nějaký oblečení, dostalo se mi do ruky Rayovo oblíbený tričko. No jo, co my uděláme s jeho věcma? Hodit mu to domů nemůžeme, určitě to tam hlídaj benga.....musíme to nechat tady....jinak to nejde. Se slzama v očích jsem tričko složil a odnesl si ho do ložnice. Ray mi bude strašně chybět, tak chci mít aspoň nějakou vzpomínku.
Žeryk's POV
Šel jsem si umejt ruce protože jsem byl nehorázně zasviněnej od oleje do auta. A honem balit. Trička, mikiny, nějaký ty kalhoty a šminky.....naházel jsem to pátý přes devátý do kufru a asi deset minut bojoval se zapínáním. Když se mi to konečně povedlo tak jsem seběhnul dolů za Jimmym. "Hej Jimmy! Už mám zbaleno.....můžeme vyrazit?" zeptal jsem se ho docela nedočkavě. "Jo jasný......vezmi si akorát nějakou tašku a skákni do sklepa. Mladýho svaž a jestli máš něco dole tak si to vezmi s sebou" no já tam toho mám - pouta, šátky, chloroform.....a Franka...(XD).
"Jo okey...spolehni se. Dáš když tak věci do auta? Kufr jsem nechal u schodů......" udělal jsem na něj psí oči, chtěl jsem totiž s Frankem ještě chvilku být než odjedeme. "Nojo...ale švihni si.....nechci se tu už moc dlouho zdržovat...." "provedu, pane!" zasalutoval jsem a se smíchem seběhl schody do sklepa.
Rychle jsem odmekl a vešel dovnitř. Byla tam tma jako v pytli, ale i díky měsíčnímu světlu, které procházelo malým okénkem, jsem mohl vidět Frankovu drobnou postavu schoulenou na posteli. Asi spal.....Doufám, že ho to moc nebolí.....Rozsvítil jsem a Fee sebou polekaně škubl. Sedl jsem si na kraj postele a on na mě jenom rozespale mžoural.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama