It hurts like hell...But i love you - 19

30. prosince 2007 v 3:25 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...

"G-Gee, co se děje?! Kolik je hodin a proč si mě tu sakra zas nechal samotnýho?!" tolik otázek na který jsme teď vážně neměl čas odpovídat. "Hele Franku, musíme pryč,takže já no....musím tě svázat!" "A budeš si se mnou i hrát?!" usmál se ale sotva na mě našpulil rty tak sykl bolestí a chytil se za hlavu. Pro boha co já mu to udělal?!!!! Zase jsem si to vyčítal!
Otočil jsem se od něj a hlavu si opřel o ruce. "Jsem idiot promiň. Už ti, už ti nikdy takhle neublížím. Ne to ne!" ani nevím jestli jsem prostě jen tak přemejšlel nahlas nebo to říkal jemu. "Takže" řekl jsem a otočil se k němu s pouty. "Já vim, musí to bejt" pronesl smutně a natáhl před sebe obě ruce. Chladná ocel tiše cvakla....a on už byl zase vězněm..ale už ne mým.....už to bylo jako na začátku.
Jeho velké oči se ze spánku už úplně vracely k životu. "Gerarde já, já nevím co bude dál ale....mohl bys mě...mohl bys mě prosím políbit?! Jestli mě zase uspíš tím svinstvem tak aspoň chci aby tvý rty byly to poslední na co si budu pamatovat"
No....tak dobrá.......Naklonil jsem se k němu a lehce ho líbal na rty. Opětoval mi polibky, ale když se začal dobývat jazykem do mé pusy, přestal jsem."Fee nechci tě uspat uplně, musíš bejt jenom trošku......malátnej....Já- totiž.....prostě si jenom lehce čichneš....." a přiložil jsem mu k nosu hadřík napuštěnej chloroformem. "Ok....tak ukaž...." a natáhl se po něm. Naklonil se k mé ruce a nadechl se. Jeho ramena stoupla, potom vydechl, oči se mu protočily a padl na postel. Naházel jsem do tašky všechny krámy co byly ve stolku a potom jsem popadl Franka do náruče a vystoupal s ním schody. Vyšel jsem ven z baráku a Jimmy už mi otevíral dveře do nákladovýho prostoru auta. Položil jsem tam Franka a zabouchl dveře. Když jsem nasedal dopředu na místo spolujezdce, Jimmy mě docela překvapil. Udělal to, v co jsem celou dobu tajně doufal. "Hele Gee.....běž...běž radši dozadu k tomu klukovi. Kdyby se mu udělalo po cestě blbě, tak abys mu kdyžtak pomohl...." děkuju! pane bože děkuju! "No..jasně.....okej....." a naoko naštvaně jsem se odebral dozadu.
Sedl jsem si hned vedle něj a jeho hlavu si položil do klína. Jimmy se plně věnoval řízení a to bylo pro mě plus. Hladil jsem Franka ve vlasech a čekal až se probudí. Asi za dvacet minut jsem postřehl jak začíná rychle mrkat řasama. "Gee sakra kde to..." "Šššššš " zašeptal jsem a položil mu prst na rty. "Už jedem někam pryč, víš?! Tady to nebylo bezpečný!" chtěl mě pak pohladit po tváři, ale došlo mu že má spoutaný ruce. Smutně ode mě odvrátil hlavu
"Franku já jsem musel, vždyť víš že jinak by Jimmy....." "Jo já vim vždyť nic neříkám!" už mi začínalo vadit jak se na mě zlobí. Zajel jsme mu lehce studenou rukou pod triko a začal ho šimrat. Stále hrál uraženýho ale znám už ho dost dlouho na to abych poznal že se jen brání tomu co se mu opravdu líbí. Pokusil jsem se ho lehce pošimrat na bradavce.....stále byl ode mě otočenej...ani náznak spolupráce.......Stáhl jsem mu tičko zpátky dolů...prudce jsem mu zatlačil rukou na rozkrok a líbl ho na ušní lalůček.
Celý se prohnul a zasténal "šššš baby- boy,mohl by tě slyšet Jimmy. Jen zakýval a naznačil že chce políbit. A jéje pán je romantik.......nahnul jsem se k němu a narval mu jazyk do pusy........tvrdě jsem ho třel v rozkroku a on se snažil sténat co nejtišeji. Bylo vážně legrační jak se mě neustále chtěl dotýkat ale s pouty mu to moc nešlo. "Okej bejbé na chvíli ti je sundám" zašeptal jsem. Jen co jsem tak udělal, vrhnul se na moje kalhoty a rval je ze mě dolů. Co to do něj sakra vjelo?! Než jsem mu stačil něco říct už mě měl celýho v puse.
Začal mě kouřit, okusovat.......při tom mě stále hladil na vnitřní straně stehen. Musel jsem se kousat do ruky abych nekřičel slastí. Kdyby podlaha auta nebyla tak pevná asi bych jí nehty rozškrábal.
Bylo to snad nekonečný., Začal mě sát a přitom se na mě provokativně díval. Věděl jsem že se každou chvíli udělám a on to taky moc dobře věděl. Skousl jsem ruku v ústech ještě pevněji. Naposledy udělal pár pohybů ústy a já se udělal. Všechno spolykal a pořád ze mě nespouštěl pohled. ...Bylo to tak rajcovní
Frank's POV
Probudilo mě drncání a rachot. Gee mi vysvětlil že jsme v autě a už jedeme pryč. OK.....jenže já ho chci....tady a teď ...okamžitě!!! Odemkl mi pouta a já ho vykouřil. Snažil jsem se a myslím si, že má dost (XD). Pořád jsem ho přitom sledoval. Uplně mu plály oči.....
Gee byl udýchanej, vyčerpanej a bez kalhot. A já byl nadrženej, oblečenej a s dojezdem toho nemožnýho chloroformu. "Gee...." natáhl jsem se k němu "udělej mi to.....prosím......." a zachytil jsem mu spodní ret zuby. Líbali jsme se a Gee začal ožívat.
Zatlačil mi na rameno a já si lehl na podlážku auta. Ležel na mě, jeho nemalá váha tlačila na můj klín a drncání auta na nerovné silnici způsobovalo docela pravidelné pohyby našich pánví proti sobě. "Kurva Gee! Já tě chci...." vydechl jsem mu do úst. Hrál jsem si s jeho vlasy a užíval si každej jeho dotyk.
"Franku, tady to nejde.....nevím kdy budeme kde zastavovat....Jimmy by nás mohl přistihnout......" šeptal mi rajcovně do rtů. Něco mě napadlo. "Gerarde....ale víš jak to bude vzrušující? Takovej adrenalin......no táákkk......" protáhl jsem poslední slova a rukou se dostal pod jeho tričko.
Začal jsem mu konečky prstů přejíždět po bledé kůži, dráždil jsem ho na bradavkách..........Geeho to dost vzrušilo a měl celkem nemalej problém. Velice romanticky mi vrazil jazyk až do krku a jednou rukou začal obratně rozepínat moje kalhoty.
"Oh kurva Gee!!!! " zasténal jsem když vzal můj nástroj do ruky a začal si hrát. "Pšššt Fee! Jimmy nás uslyší!" zašeptal mi do rtů. "To je mi teď uplně jedno! No táák.....prosíím....." upřeně jsem na něj zíral a provokativně si olízl rty. Gee mě sledoval bez jediného mrknutí. Netušil jsem, na co myslí, co se chystá udělat. Pak se ke mě prudce sklonil a stáhl mi kalhoty i s boxerkama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama