It hurts like hell...But i love you - 20

30. prosince 2007 v 3:27 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Pozor pozor! Z důvodu sníženého zájmu o nezáživné díly, zařazujeme do dnešního vysílání jeden - no posuďte samy......
P.S.: A koukejte nám taky něco napsat, ten puch hořících klávesnic chceme cítit až sem! XD

Jenom jsem ležel a čekal....co asi teď udělá....Tak strašně jsem ho chtěl. Jakkoliv. Sklonil se k mému klínu a já slastně přivřel oči a čekal až mě vezme do úst. Nic se ale nestalo. Místo toho mi Gee přejel od stehen až na kolena, jemně mě chytil za nohy a nadzvedl mi je. "G-gee...co to-" byl jsem docela zmatenej. Co to kurva dělá? "Klid Fee...jenom...." nahnul se ke mě a lehce mě políbil "dej si nohy přes moje ramena..." okej - zvedl jsem nohy a Gee zaplul mezi moje kolena. Začal mě líbat a hladit....nechal jsem se tím vším unášet, když v tom - "aaaahhh......kurva!!"
Jarouš's POV
Frank zavřel oči, muselo se mu to moc líbit. Chtěl jsem si ho připravit - takhle jsem to ještě s klukem - a zvlášť s Frankem - nedělal. Moje vzrušení už bylo k nesnesitelné a prostě jsem to musel udělat. Docela tvrdě jsem na něj zatlačil. "Aaaah...kurva!" zasténal Frank a mě bylo hned jasný, že to bylo slyšet až u Jimmyho. "Šššš......bejbéé...klid....pšššš" snažil jsem se ho ztišit. "Gerarde??? Co se tam děje?" sakra! Jimmy! "T-to nic.......Frank se probral a bolí ho hlava....." doprdelééé!!! "Jasný.....hele mám radši zastavit???" zeptal se Jimmy a auto začalo lehce přibržďovat. "Néééé!!!! Totiž....je to v pohodě....už je mu dobře....jeď dál ať jsme tam co nejdřív....." prosím ať jede dál! "Dobře...ale kdyby něco tak zastavím.......kdyžtak mu dej ještě dejchnout, ať je od něj pokoj."
Uuufff....tak to bylo o fous. Musel jsem se teda hoodně přemáhat, abych mluvil normálně, protože být zasunutej ve Frankovi a mluvit s Jimmym - to není dobrá kombinace. Podíval jsem se Feemu do tváře. Z bolestné grimasy se už jeho výraz změnil na "klíííd...to bude dobrý" až se dostal do fáze, kdy otevřel oči a roztouženě se na mě podíval. "Franku......uvolni se....bude to dobrý..." uklidňoval jsem ho a zasypával jeho tvář drobnými polibky. "J-jo Gee....v pohodě....ale...pokračuj prosím..." znělo to dost nadrženě....neváhal jsem a přirazil. Frank začal zrychleně oddechovat, zavřel oči a kousal se do rtu, aby ztlumil vzdechy. Snažil jsem se být opatrný, ale těžko se to ovládalo.
Pozoroval jsem jeho obličej. Bylo to dokonalý jak jsem na něm poznal každičkou vlnu většího vzrušení. To jak si kousal ret, jak zarýval prsty do mých rukou. V tuhle chvíli jsem snad ani nemohl bejt jemnej, romantickej. Tvrdě jsem přirážel. Vypadalo to že už to co chvílí nevydrží a vykřikne na celý auto. To jsem ale nemohl dopustit. Přiložil jsem mu pevně dlaň na ústa abych zabránil jeho hlasitému projevení se a nadoraz jsem přirazil. Frank mě silně kousl do ruky a cítil jsem jak se cele jeho tělo prohlo.
Posunul jsem si jeho nohy trochu víc abych se do něj líp dostal. Pozoroval jsem jak je jeho tělo už celé spocené. Přejel jsem mu konečky prstů po hrudi a úodbříšku a znova do něj vnikl. Zrychloval jsem tempo a cítil že už brzo budu. Frank mě co chvíli silně kousl do ruky. Ani se mu nedivím, sám jsem měl už celé rty rozkousané jak jsem nechtěl dát znát jak moc jsem zrušenej....Posledních pár přírazů "Ahhhhhh" vykřikli jsme skoro naráz a v tom auto prudce přibrzdilo
Frankíto's POV
Proč sakra brzdí? Brzdí??!!!! Sakra! "Gee....G-gee....to bylo......." snažil jsem se mu něco říct, ale pořád se mnou mávaly dozvuky orgasmu. "J-já vím Frankie...." řekl Gerard a něžně mě políbil. Tohle se vůbec nedalo přirovnat k tomu, co se stalo před chviličkou. Bylo to takový...procítěný? Najednou auto začalo víc zpomalovat až zastavilo uplně. "Doprdele! Dělej Franku! Oblíkni se a sténej bolestí....na něco se už vymluvím....."řekl mi vyděšenej Gee a já ho okamžitě napodobil v oblékání. Svalil jsem se zpátky napodlážku auta a začal kňourat bolestí. Oči mi začaly samy od sebe slzet, takže výslednej efekt byl dokonalej. Otevřely se dveře do nákladního prostoru dodávky a Jimmy hned vyjel na Gerarda. "Co se to sakra děje? Neříkal jsem ti, že když mu bude blbě že hned zastavím?" řekl dost nazlobeně a vlezl ke mě. Prohlédl mi hlavu a potom začal hrabat v tašce za jeho zády. Než jsem se nadál, otočil se ke mě a já viděl už jenom bílej kapesník....a pak tma.
Jimmy's POV
To je debil! Já mu něco jasně řeknu a on nééé....."Můžeš mi sakra vysvětlit, cos tady jako dělal????" vyjel jsem na něj ostře. "To já.....já jsem usnul a pak mě probudil ten Frankův výkřik a než jsem stačil něco udělat tak jsi sem vlezl...." "Ahá - tak milostpán si tady pěkně hajá a kluka nechá v bolestech! Co kdyby se mu udělalo špatně a umřel nám tady, no? Na tos nemyslel co?" seděl tam a zíral do země. Ježiši proč je tak zpocenej? "Gee? Proč jsi tak zpocenej?" to je divný....."Já? No víš....je tady vzadu docela horko......a navíc ten stres z Rayovy smrti a tohohle útěku.......chápeš ne....?" "Jo jasný....vím že je to těžký, ale jinak nemůžeme....OK tak ho hlídej, pojedeme dál. Do rána bych chtěl být na chatě." zavřel jsem dodávku šel zpátky za volant. Čeká nás ještě kus cesty.
Frank´s POV
Cítil jsem jak se mnou někdo cloumá. Když jsem rozlepil jedno oko poznal jsem že mě má Gerard přehozenýho přes rameno a někam mě nese. Došlo mi že jsme asi někde daleko od města, protože vzduch tady byl uplně jinej. "Tak dělej Gerarde, tak těžkej snad zase není ne?!" uslyšel jsem hlas, kterej jsem moc dobře neznal. ...Ale vlastně už si vzpomínám..jednou v tom sklepě! Jo to je ten třetí! ...Teda teď už jen druhej.
Gerard mě položil do křesla. "Doufám že ho připoutáš. A pak musíme vymyslet kam ho uklidíme !" najednou jsem viděl zase toho kluka. Cože má růžovou kravatu?! Pro Boha kam jsem se to dostal?! Gee si všimnul že už jsem vzhůru. Hodil po mě omluvnej pohled. Ale proč?! Já přece vím že mě neuspal on.
Rozhlížel jsem se kolem sebe. Malá chata, nic moc vybavení ale rozhodně větší luxus než tam ve sklepě...teda pokud mě do nějakýho nehodí i tady......Po chvíli ke mě přišel Gerard s jídlem. "Najez se chcíplotino, potřebuješ to" mrknul na mě a dal mi talíř blíž. "NESNÁŠÍM MASO !" zakřičel jsem na něj. "Vem si to, řekl jsem!" nevzdával se Gee. Z jeho pohledu jsem nedokázal určit na co zrovna myslí. "Jdi s tím do hajzlu!" zdůraznil jsem a dusil v sobě smích. "Hej Gerarde a ty jako nezakročíš?! Co si to ten hajzl kurva dovoluje?!" zařval přes celou místnost Jimmy. Gerard praštil talířem o zem, ještě jednou se na mě omluvně podíval a vrazil mi facku. Kdybych nebyl připoutanej tak už se asi válím po zemi v druhým rohu místnosti. Otočil jsem hlavu zpět na něj. Olízl jsem si rty a mrkl na něj. Zíral na mě jako na blázna
"potřebuju na záchod" řekl jsem asi po půl hodině do ticha místnosti. "Naser si hajzle" ozval se hlas Jimmyho. Neměl jsem ale zrovna chuť přestat provokovat. "Řikám že potřebuju chcááát, haloo potřebuju chcáát monstrooozně potřebuju na haaaaajzl" křičel jsem na celý kolo. "Do prdele Gee udělej mu něco ať už drží hubu!" asi jsem Jimmyho opravdu rozčílil. Gerard hned přiběhl a vrazil mi další facku. "Těď potřebuju ještě víc" zašeptal jsem a mrkl na něj.
Žeryk's POV
Frank začal strašně vřískat na celou chatu, že potřebuje chcát a Jimmy už rudnul....vlastně rudnul vzteky už od tý doby, co jsme se s Frankem neovládli v autě. Odemkl jsem mu pouta a odvedl ho na záchod. "Sakra Fee! Nerozčiluj zbytečně Jimmyho! On je schopnej tě zabít! Je pořád v prdeli z tý Rayovy smrti, tak to nepřeháněj ano?"tloukl jsem mu tyhle kecy do hlavy, zatímco mi okusoval krk a rukama mi šmátral v klíně.
"Ooh kurva Gee! Tolik tě chci....." nepřestával mi vzrušeně šeptat Frank a já se musel hodně držet, abych na něj nevlítnul. Jenže ouha - nebude Jimmymu divný, že jsme na záchodě trochu dlouho? "F-franku nech toho....tak slyšíš? Měl jsem tě jenom odvíst na hajzly a ne tady s tebou strávit zbytek života........" zklamaně se na mě podíval a potom svěsil hlavu a natáhl ruce před sebe. "Tak dělej....." zkroušeně se na mě podíval a já mu opět zamkl pouta.
Jimmy's POV
Konečně klid.....fakt ještě pět minut toho kvílení, a zastřelil bych ho! Osobně! No jo, ale co s ním? Sklep je moc malej, tam by se ani nemohl pořádně nadechnout. Tady v přízemí zůstat nemůže, ještě nám zdrhne a .....to uričtě! Jedině podkroví. Je tam jen jeden pokoj s malinkým okýnkem a navíc je to zamřížovaný........jedině tam....
"No konečně že jdete...už jsem si myslel, že mu ho tam snad držíš Gee....." XD no jo...ten se mi zase poved XD. "Ha ha ha.....vtipnej jako vždy....." Gerard posadil Franka na židli a připoutal ho k noze stolu. "Jimmy tak co s ním? Kam ho mám dát?" "Hele do podkroví....sklep je strašně maleja není tam ani okno. Dej ho do podkroví, je tam jedinej malej pokojík. " podal jsem mu klíče a odešel k sobě do ložnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama