It hurts like hell...But i love you - 21

30. prosince 2007 v 3:28 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Jimmy´s POV
Lehl jsem si na postel a přemejšlel........vždycky nám únosy vycházeli jedna radost, ale tenhle kluk je snad prokletej. Snažil jsem se vymyslet nějakej plán jak teď znovu zorganizovat předání peněz...a však marně..nic mě nenapadalo a únavou jsem usnul.

Gerard´s POV
Odemkl jsem podkrovní místnost a strčil Franka dovnitř. Sotva jsem z náma zabouchl dveře,tak už ke mě znova natahoval spoutaný ruce. "Nech toho Franku, nemůžu tu bejt, bylo by to divný. Jimmy jen tak neusne." zase se na mě tak smutně podíval a tak jsem ho políbil na tvář. Využil toho a přirazil mě na zeď. Začal mě drsně líbat a pouta na jeho rukou mě studila na břiše.
"Franku dost!" zvýšil jsem hlas odtáhl jeho ruce z mého těla. "C-cože? Proč Gee?" nechápavě se na mě podíval. "Protože nechci, aby nás Jimmy odhalil.....oba by nás zabil........promiň...."a nechal jsem tam Franka samotnýho.
Zamkl jsem dveře od pokoje, opřel se o ně a sesunul se na podlahu. Složil jsem hlavu do dlaní a v hlavě mi to začalo šrotovat. Myslím si, že jsem ho dost překvapil a....ublížil mu? Ale co když se jenom snaží obměkčit mě, abych na něj nebyl hnusnej? Co když je jenom vypočítavej?
Seděl jsem takhle asi půl hodiny a najednou jsem zpoza dveří uslyšel vzlykot. On brečí?! To snad ne.....jsem fakt debil. Nejdřív ho zbiju, skoro zabiju a pak mu takhle ........výborně Gerarde, můžeš si rovnou nafackovat. Zvedl jsem se ze země a šel k sobě do ložnice. Dal jsem si pěkně dlouhou sprchu. Užíval jsem si každou kapku horký vody, která se rozbila o moji hruď. Bylo to tak uklidňující. Ovázal jsem si bedra ručníkem a vydal se do kuchyně pro pití. Když jsem se vracel, zaslechl jsem chrápání. Cože? Pomalu jsem přešel ke dveřím od Jimmyho ložnice - byly pootevřené, a mě se naskytl pohled na rozvaleného a chrápajícího Jimma. Hmmmm.......tak Jimmy spí....
Frank´s POV
Snažil jsem se, tolik jsem se snažil...ale on tu nezůstal zase odešel. Proč vždycky přijde, vyspí se mnou pak mě tu najednou nechá jako by nic...jako by se mnou nikdy nic neměl?!?! Dneska mi ani nesundal pouta. Lehl jsem si na postel a díval se do dřevěného stropu. Měl jsem hroznej vztek. Nechci bejt jenom hračkou kurva. Proč prostě někdy neudělá to co chci já?! Neustále je po jeho a když já poprosím aby tu byl se mnou,......tak se zachová podle momentální nálady.
Už jsem to nedokázal udržet a rozplakal jsem se. Nikdy jsem nebyl kluk co by brečel nějak často ,ale co jsem poznal jeho.....je to jiný...pláču moc často, moc...protože mi ubližuje.....a hrozně to bolí. Snažil jsme se nějak uklidnit,ale šlo to jen těžko. V duchu jsem si pobrukoval songy svejch oblíbenejch kapel.....alespoň maličký uklidnění....
Dřevěný schody začaly vrzat. Otočil jsem se směrem ke dveřím a mlčky je pozoroval. V zámku zachrastil klíč a dveře se pomalu otevřely. Z chodby pronikal do podkrový pruh světla. Uviděl jsem Gerarda. Stál mezi dveřmi jen v ručníku. Z mokrých havraních vlasů mu padaly kapky vody na hruď (pohled pro Bohy XD). Pomalu za sebou zase zavřel dveře a šel k mojí posteli. Nechtěl jsem aby viděl že jsem zase brečel jak malá holka a otočil jsme se ke zdi.
"No tak Frankie, pochop že nechci v Jimmym vzbudit podezření, musel jsem odejít!" "Nemusel si, nemusel" zašeptal jsem přes rameno. "Sakra Franku!" zvýšil zas hlas a přetočil moje tělo směrem do podkrový. Byl úplně nahý a tělo měl stále vhlké od vody. Na nic nečekal a obkročmo si na mě sedl. Měl jsem pouta, nemohl jsem se bránit, ale i tak musel pochopit že se na něj opravdu moc zlobím.
Gerard's POV
Byl naštvanej....hodně. Nechtěl se ke mě ani otočit, proto jsem to vzal do svých rukou a silou ho přetočil. Sedl jsem si na něj obkročmo a on mě nasraně sledoval. Měl pouta, možná se chtěl i bránit, ale jeho pohyby byly ted´dost omezený. "Franku........" "Ne Gee...nemusel jsi odejít ale udělal jsi to.......jsem pro tebe prostě jenom kurva, na který ti nezáleží...." říkal to tak ledovým hlasem, že mě z toho až mrazilo. Propaloval mě pohledem a pak procedil skrz zuby "....tak si posluž......"
Zůstal jsem jak omámený. Tohle jsem nechtěl.......Zvedl jsem se z Franka a odešel k malému okénku na druhé straně místnosti. "Fee...já......tohle ne.....takhle to není......"pomalu jsem se otočil a přešel až k posteli. Lehl jsem si na bok vedle něho a i přes tmu, která vládla v pokoji, jsem našel jeho pohled. ".....já mám jenom strach....že nás Jimmy odhalí......prosím....věř mi...." natáhl jsem k němu ruku a chtěl ho pohladit, ale odtáhl se a rukama si bránil obličej. "Nesahej na mě ty lháři! Teď se bojíš.....a v autě ti to nevadilo! No tak dělej! Na co čekáš??!! " Frank začínal být hysterický a zvyšoval hlas. Jiná možnost prostě není. Prudce jsem ho chytil za spoutané ruce a stáhl mu je dolů. Druhou rukou jsem si ho přitáhl až k sobě......díval se mi do očí a čekal co udělám.
"Ty NEJSI kurva....." a jemně jsem ho políbil na rty. Začal sebou házet, chtěl se mi vyškubnout. Přitlačil jsem své rty prudčeji a pevně ho chytl za ruce. Pomalu se ulidňoval a polibky mi vracel. Natáhl jsem se ke stolku a sebral z něj svazek klíčů. Po hmatu jsem našel ten nejmenší a odemkl Frankovi pouta. Jak se jeho ruce uvolnily, okamžitě mi je obmotal kolem krku a přitáhl si mě k sobě. Najednou se ode mně ale odtáhl a zašeptal...." tak mi už neubližuj.......". Vzpomněl jsem si zase na sklep a Franka v kaluži krve. Bylo mi z toho všeho pořád nanic. Sklopil jsem pohled. "Gerarde?" "T-to nic.....neboj...nebudu" Frank se usmál a já si všiml jak se mu zablýsklo v očích. Pak mi jednu natáhl.
Začal jsem se tomu smát. Bylo nádherný vidět, že z jeho obličeje se už docela vytratila zlost. Olízl jsem mu jazykem špičku nosu a on si mě zase k sobě víc přitáhl. znova jsem si na něj nahý sedl a začal lehce pohybovat boky. Líbilo se mi jak se chtivě dívá na můj rozkrok.
Věděl jsem že nevydrží dlouho se jen tak dívat....Pohyboval jsem se na něm čím dál tím rychleji a konečky prstů jsem si stíral z hrudi zbylé kapky vody. Slastně jsem při tom přivíral oči......během pár vteřin jsem ucítil jeho ruku na svém nástroji...já to věděl, věděl jsem že to nevydrží. Chvíli jsem se od něj nechal laskat a pak jsem se maličko nadzvedl abych se dostal k zipu jeho kalhot. Zajel jsem mu rukou pod boxerky a začal mu silně třít rozkrok. Bože je tak roztomilej když sténá. Naklonil jsem se k němu a políbil ho. Pak jsem se přesunl k jeho uchu a lehce ho olízl. "Nejsi moje kurva Frankie, už ne. Je v tom víc" pošeptal jsem a začal ho líbat na krku. Najednou jsem cítil jak mě jeho ruce od něj odstrkávají. Podepřel jsem se lokty a díval se na něj. Chtěl, jsem odpověd, chtěl jsem vědět proč mě od sebe tak odstrčil!
"Co si to řekl Gerarde?!"spustil najednou. Sakra nejsem typ co by takovýhle věci opakoval, nemám na to.... "No, slyšel si ne?!" "Jo ale chci to slyšet znova! A taky chci vědět jak si to myslel!"
"Prostě už pro mě nejsi jenom hračka......." "Jenom hračka? Gee řekni mi všechno! A jak jsi to sakra myslel???! " bóže ten je zvědavej..."Tak dobře. Když jsme tě unesli, chtěl jsme si s tebou jenom hrát. Dělal jsem to tak vždycky....ale ted´....s tebou je to jiný........je v tom prostě něco víc..." a znovu jsem ho políbil. Polibek mi vrátil ale hned se odtáhl a tázavě se na mě podíval. "...a myslel jsem to tak, jak jsem to řekl..." "...takže Gee ty..." nedořekl to. Olízl jsem mu špičkou jazyka rty a pak se na něj lačně vrhl. Všechno mi oplácel stejnou mincí, za chvíli jsme byli oba kompletně nazí. , ale než se mi povedlo stáhnout z Franka kalhoty, dvakrát jsme spadli z postele a když už jsem myslel, že se na nějaký svlíkání vybodnu - skoro samy z něho spadly.
Frank si pohrával s mými vlasy, drobné kapky vody dopadaly na naše rozpálená těla. Ležel jsem na něm, naše boky se o sebe třely a Feemu občas unikl přidušený sten. Vzrušení už dávno překročilo únosnou hranici. Líbal jsem Franka na krku, pomalu se dostával níž a níž......vzal jsem ho do úst a lehce ho šimral v tříslech a na stehnech. Hrál jsem si s ním, olizoval ho, lehce okusoval. Potom jsem ho vzal do úst co to šlo. Frank hlasitě sténal, tahal mě za vlasy a po chvíli začal přirážet proti mě.. Chtěl jsem mu to udělat co nejlíp a sám jsem víc zapracoval ústy. Třel jsem ho jazykem, občas zkousl nebo lehce přejel zuby.
vzrušený Fee's POV
"aaahhh........kurva Gee!!!" teda to bylo neuvěřitelný. Nejlepší orál mýho života. Gee je vážně king. Zvedl se ke mě a znovu mě začal líbat. Byl tak něžný, pro představu - jako na prvním rande XD. Jenže já chtěl, aby to bylo skvělý pro nás oba. "Gee?....já ..víš......můžu?" ou - to asi znělo dost nesměle. "...ano...." vzdychl mi do úst a přetočil se na břicho. Ale ...já to chci jinak....."Ne Gee....chci tě při tom vidět..." a položil jsem ho pod sebe. Docela koukal, ale potom už sám nadzdvihl nohy a já si na něj lehl. Hladil jsem ho po tváři, lehce ho líbal na rty, krk. "No tak...Franku......" zasténal a já na něj zatlačil. "Aaah.....kurva!" ou....nic příjemnýho to není - to vím sám. "Ššš..to bude....dobrý......uvolni se...." snažil jsem se ho uklidnit. Přirazil jsem a Geeho tvář se zkřivila. "Mám přestat nebo - " "Ne...nepřestávej...." trochu jsem mu nadzvihl boky a přirazil jsem znovu. "...oooohh Franku!" tak chlapečkovi se to líbí......
Bylo to dokonalý. Nebyl to žádnej divokej sex, jakej jsme měli doteď. Tohle bylo jiný. Sledoval jsem každej Geeho výraz, každý letmý úsměv lehce zkřivený přívalem rozkoše a přivřená, kmitající víčka. Neuvěřitelně rajcovně zakláněl hlavu s každým mým přírazem a mě to popohánělo k vyšší rychlosti. Naše steny naplnily pokoj. Gee mě hladil po zádech, občas se ke mě natáhl pro polibek. Cítil jsem, že už budu. Pevně jsem sevřel jeho boky a přitáhl si ho víc k sobě. Pár posledních přírazů a udělali jsme se skoro ve stejnou chvíli. Zaplavila nás vlna rozkoše - co vlna..přímo oceán. Nemělo to konce, oba jsme se topili v polibcích a užívali si každičký milimetr těla toho druhého.
Žeryk's POV
Leželi jsme v temném pokoji. Frank položenou hlavu na mé hrudi, pevně objímající moje tělo. Líbl jsem ho do voňavých vlasů a tiše zašeptal "...miluju tě....".Tak...a je to venku. Bože jestli mě teď pošle do hajzlu s tím, že to je jenom další z mých triků, tak se asi zblázním. Zvedl hlavu, nevěřícný pohled ve tváři. "Gee? M-myslíš to vážně...?" okamžik pravdy "Nikdy jsem nemyslel nic tolik vážně...". Zadíval se mi do očí a já myslel, že se v nich snad utopím. "Já tebe taky Gee.....miluju tě." uáááááááááá!!!!! Něco vybouchlo v mé hlavě a já snad ohluchl....on to řekl...jemně jsem ho chytil za bradu a políbil ho. Potom si znovu opřel hlavu o moji hruď a spokojeně jsme usnuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 morgana morgana | 2. ledna 2008 v 23:30 | Reagovat

tak to je fakt síla, moc pěkné...

2 mrs.pako mrs.pako | 5. ledna 2008 v 14:57 | Reagovat

holky výborný,tadle story se vám moooooc povedla!hlavně dejte co nejdřív pokráčkooo

3 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 6. ledna 2008 v 19:28 | Reagovat

prosím pokráčko!!!!

4 Ninush Ninush | 1. února 2008 v 23:33 | Reagovat

aaa to je supeeer........idem daleej :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama