It hurts like hell...But i love you - 6

30. prosince 2007 v 3:11 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Těsně před tím, než se má ruka dotkla jeho tváře, jsem se mu podíval do očí....zase ten strach. Rána byla asi dost silná, protože mu cukla hlava na druhou stranu a já něvědel, jak se tváří. Najednou se prudce posadil a já to uviděl. Chtíč. Touha. A...dalo by se to nazvat nadržeností? (XD)

"Už je mi jedno co mi uděláš ty hajzle!" Vyvalil jsem na něj oči, ale než jsem si stihl uvědomit co právě vyslovil ...cítil jsem jak mě pálí tvář....on...on mi dal facku.....Ale pak už se neschoulil do rohu, neutekl....neřekl že se mě bojí. Provokativně zůstal sedět naproti mě a hleděl mi do očí....
Klečel na posteli, rukama se opíral o matraci a hleděl mi z příma do očí. "Tak baby-boy si chce hrát? No dobře...jak myslíš..." a vrazil jsem mu jednu zpátky. Možná byla moc silná, protože Frank přeletěl postel a narazil hlavou do zdi. Podíval se na mě, přimhouřil oči a pak se svalil na postel. "No počkej....! " řekl jsem si pro sebe a ze šuplíku ve stolku vytáhl pouta. Chytil jsem Franka za ruce a ty mu připoutal nad hlavou k pelesti postele. Zrovna se probíral, takže mohl vidět, kde zmizely klíčky......přesně tak.....v kapse mých kalhot... XD
Fee´ s POV
Prostě mi to nedalo a já mu to musel vrátit. Zůstal na mě koukat jako blázen když si uvědomil, že jsem nikam necuknul, neuhnul pohledem…….a pak…pak už jsem jen cítil další náraz………ztrácel jsem kontakt s okolím….probral jsem se na posteli. Chtěl jsem mu to vrátit…ale nešlo to. "Hééj" zakřičel jsem když mi došlo že mě zase připoutal. Teď už jsem ale neměl ruce připoutaný každou na jiný straně postele………připoutal mi je obě k sobě. Koukl jsem se na něj. Provokativně si klíčky zastrčil do kapsy u kalhot. "A co uděláš teď skrčku?" potutelně se usmál."No to uvidíš ty hajzle co já ti udělám"řekl jsem mu. "myslím že já ti udělám něco horšího" přerušil chvilku ticha. "JO a co?!" vyzvýdal jsem "A chceš to fakt vědět?!" naklonil se ke mně až nebezpěčně blízko….natáhl jsem rty k těm jeho ale marně…..místo toho jsem schytal další facku
Bolelo to jako čert...ale když jsem přežil zmrskání páskem, jedna facka mě nezabije. "A to je jako všechno? Na víc se nezmůžeš?" chtěl jsem víc....sakra, jak mě se to líbilo! Tyhle pocity pro mě byly něco úplně novýho a já si je chtěl naplno vychutnat. Naklonil se znovu ke mně. "Ale zmůžu......jen si tě musím připravit...." uuuhuuu.......bože co se bude dít?
Čekal jsem, co se bude dít. Gerard si na mě sedl obkročmo a naklonil se nade mě. Zvedl ruku s nůžkama a přiložil mi je na čelo. Pomalu jimi přejížděl přes obličej, na krk a dolů na hruď.....začal jsem se zmítat v poutech...."Prosím ! Pusť mě!" žadonil jsem....."Ne, kdepak......" a nastřihl mi tričko. Začal jsem sebou házet ještě víc. Gerard chytil oba cáry látky a prudce trhl. Potom upřel pohled na moji odhalenou hruď.

špičkou nůžek lehce začal obtahovat moje tetování….aniž bych chtěl…můj dech se zrychloval….Nechtěl jsem aby to tak bylo….nechtěl jsem aby si toho všimnul….pozdě. Přejel nůžkami poslední kličku po mé hrudy a chladným ostřím se přesunul ke krku, kde mi přejíždel po tepně…….."Ale copak? Snad nemáme strach?!" usmál se. nůžky se ode mého krku najednou oddálily. Zamával mi jimi před očima a pak olízl celé ostří. "tak co? Už se bojíš?" řekl a přiložil mi jek ústům…..studený kov mě "hladil" po rtech "Nebojím!" řekl jsem a kousl ho do jednho z prstů kterým nůžky držel
Snažil se ucuknout, ale jsem rychlejší. Zakousl jsem se mu do kloubu a on upustil nůžky. Možná trochu prudce - jejich hrot se mi totiž zapíchl lehce do kůže na prsou a začala mi téct krev. To, co následovalo pak, se nedá jen tak vylíčit....to musíte zažít.
Podíval jsem se na Gerarda, kterému se už povedlo vysvobodit svůj prst ze sevření mých zubů. Ten pohled......neuvěřitelně rajcovní. Když si všiml mé krve - zaleskly se mu oči a široce se usmál.
Pak se naklonil a špičkou jazyka mi olizoval pramínky krve, stékající po mém těle až na matraci.

Zvedl pohled a když je jeho setkal s mým, zuřivě se mi zakousl do kůže - přesně do rány. Vyjekl jsem bolestí, ale mým tělem projela i silná vlna vzrušení. Gerard sál moji krev, která mu barvila ústa i zuby do ruda. Pak se zvedl, naklonil se až k mé tváři a drsně mě políbil. Ucítil jsem kovovou chuť krve, kterou mi teď Gee rozmazával prstem po tváři. Začal mi lehce přejíždět jazykem po rtech, potom se dostal přes čelist až na klíční kost. Myslel jsem si, že se vzrušením zblázním.

"To už by stačilo, nemyslíš?" obořil jsem se na něj. "myslím že ne" "Pusť mě, nechci už ta pouta" "Ale, ale holoubkovi se začalo chtít lítat?" "Lítat ani ne….ale když někoho kouřím nebo ho šukám..nerad mám u toho spoutaný ruce za hlavou" nevím kde se to ve mně najednou vzalo ale prostě jsem to řekl. Koukal na mě jak na zjevení a aniž by si to uvědomil, začal v kalhotách lovit klíčky od pout.
Během minutky jsem byl volnej. "Stoupni si a zavři oči."řekl jsem Gerardovi "Ne to neudělám" "Fajn tak nedělej"… Rezignovaně jsem si lehl zpět na postel a natáhl před sebe ruce jako náznak že chci opět nasadit pouta a být vězněm……….Tupě na mě zíral ….."N-ne-ne tak počkej ok, už nekoukám" řekl mi. Ještě nikdy jsem v jeho obličeji neviděl takovej výraz. Pomalu jsem si stoupl před něj. Najednou se ve mně zase nahromadila zlost na něj. Kopnul jsem ho přímo pod koleno. Bolestí se svalil na zem ale podařilo se mu stáhnout mě k zemi taky. Pevně mi stiskl boky……
.....a přitlačil svoje tělo k mýmu. Naše obličeje od sebe byly vražedně blízko a mezi naše těla by se nevešel ani papír. Zadíval se mi do očí a pak mi špičkou jazyka přejel rty. Slastně jsem přivřel oči a lačně ho začal líbat. Polibky se prohlubovaly, těla se o sebe otírala a boky do sebe divoce narážely.
Pak mi Gerard rukou zatlačil na rameno a převalil mě na záda. Ležel jsem na studené podlaze jenom v kalhotách a gerard seděl nade mnou.
Rukama mi pomalu přejížděl od ramen až k pupíku a zpátky, hladil moji bledou kůži a v očích měl ten nejúchylnější pohled co znám.
V tom jsem ucítil bolest. "Au!" vykřikl jsem....to Gerarda ještě víc povzbudilo a dál mě kousal do krku. Pak se přesunul na hruď, břicho a líbal mě stále níž a níž..."Tak už sakra dělej, ty děvko!" zasténal jsem a jednu mu vrazil.
Moje facka mu trošku pocuchala vlasy a vypadal vážně roztomile. Pomalu se přesouval ke mně nahoru a nepřestával mě při tom sledovat očima….těma očima o kterých jsem pořád nevěděl co si myslet. "Takže děvko jo?!" řekl mi do ucha a olízl mi lalůček. Zprudka jsem mu zaryl nehty do žeber "Dělej už sakra!" ani nevím jak to ze mě vypadlo. On se na mě jen lačně podíval a pomalu se zase sunul k mému rozkroku. Zakousl se mi do poklopce a rukama mě pevně chytl za zadek…zase si se mnou hrál. Zhluboka jsem oddechoval, protože jsem tu vášeň, ten chtíč už nedokázal udržet. On se najednou zvedl…..jeho ruce se přesunuly k mému poklopci…….."Víš kolik zoubků má zip u kalhot Frankie?!"řekl mi a já nechápal jeho otázku….."Nevím, hodně" co jiného mu na to říct?! "přesně tak…..a já ti ty kalhoty budu rozepínat zoubek po zoubku." Tak tohle mě dostalo..to chce abych tu fakt umřel?!

Prudce jsem ho odstrčil od mého rozkroku a chytl ho za bradu…..naznačil jsem že chci aby se přesunul k mým rtům……….pochopil …."Já chci abys mě vykouřil a ne abych tu umřel nedočkavostí" řekl jsem mu...byl tak blízko a hleděl mi do očí. "Fajn" sice jen čtyři písmenka, ale než je dořekl, moje kalhoty byly dole. Znova mi rukama pevně sevřel boky a pak zuby stiskl lem mých boxerek. Laškovně ke mně zvedl oči ale boxerky ze sevření úst nepustil…….Pomalu mi je začal stahovat dolů. Trošku jsem se nadzvedl abych mu ulehčil práci. Dařilo se mu…..najednou jsem tam ležel celý nahý.
"Tak dělej už!" sykl jsem a zaryl své ruce do jeho vlasů. Gee prudce cukl hlavou, a než jsem se nadál, měl mě celého v ústech. Páni! Ten musí mít hodně obsaženou praxi. Nic lepšího jsem dosud nezažil..... Jazykem mi třel mého ***** a potom mě vyndal. Pomáhal si jednou rukou a druhou mi třel vnitřní stranu stehen. O bože! Taková slast......" Gerarde! Ty malá děvko!" vykřikl jsem když mě začal po celé mé délce jemně okusovat a přitom mi nehty drásal kůži na nohách do ruda....
Jazykem objížděl malé kroužky, sem tam skousl, škrábal mě......pak mě vzal znovu do úst! Uuuuhuuuu ten jeho jazyk....bože, umí s ním čarovat!!!
"Kurva Gerarde....!!!!" udělal jsem se s jeho jménem na rtech....Gee všechno hbitě spolykal. Než stačila odeznít vlna rozkoše a extáze, už ležel Gerard na mě a líbal mě. Bylo to zajímavý, ochutnat sám sebe....ale chci si to zopakovat!
"Možná jsem malá děvka…ale ty seš pořád náš vězeň!..nemysli si že sem ti to udělal jen tak!!" pošeptal mi do ucha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama