It hurts like hell...But i love you - 9

30. prosince 2007 v 3:14 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Ray's POV
Ten idiot si tam nechá klidně ležet pistoli tomu klukovi přímo pod nosem, a když po něm chci jasný vysvětlení, tak mě vyhodí ven. Gerard je fakt debil. Nasraně jsem vyšel schody ze sklepa a šel do obýváku. Ták, co dávaj? Pustil jsem televizi a zrovna začínaly zprávy. "...Frank Iero, který se pohřešuje už čtvrtým dnem. Jeho rodina o něm zatím nemá žádné zprávy. Policie má dvě verze jeho zmizení - útěk z domova nebo únos. A další zprávy..." vypnul jsem to. OK - takže policie už uvažuje o únosu. A mě tam nezmínili. Takže to je v pořádku. Zpráva o mým odjezdu do Portorika zřejmě zabrala. Měl bych zajít za Jimmym a probrat s ním to vyjednávání. Říkal něco o tom, že dopis s fotkama už rodině poslal. "Rayi? Mohl bys na chvíli?" á - my o vlku a vlk v obýváku (XD). "Jo jasný. Hele Jimmy, chtěl jsem s tebou probrat to vyjednávání..." "No, zrovna kvůli tomu za tebou jdu. Potřebuju, abys zavolal rodině. Domluvíte se o předání peněz - kdy, kde a jak. Žádná policie. A dávej na sebe bacha. Pokud vím, už jsi pár dní v Portoriku" začal se šklebit Jimmy. "Jo neboj. Jdu na to." řekl jsem mu, vzal bundu a vyšel z domu.

Žeryk's POV
To snad není možný! Ray mi chodí za Frankem! Ehm...totiž....vážně jsem řekl "MI"? Jako berte to tak, že prostě.....no.....jako je to moje oběť. A na tu mi nebude nikdo šahat....ale taky....mám ho rád. Asi jo...nemělo se to ale vůbec stát. Jsem opravdu idiot. Únosce první třídy! Fakt špička! Dejte mi mladýho kluka a uvidíte ten tanec....Á pozor. Ray už jde zase do sklepa! Ale já to takhle nenechám! Zabušil jsem na zamčený dveře. Nic. Žádná reakce. Tak teda znovu - ale silněji. Bože já toho afrouna jednou fakt zabiju! "Gerarde vypadni, nechce tě tu" tak s tím ať teda nepočítá! "Pusť mě dovniř ty hajzle jeden. Dělej nebo ty dveře něčím vážně rozflákám!" Ray chvíli protestoval, ale když jsem se do těch dveří opravdu položil, tak radši otevřel. Vpadl jsem dovnitř a Raye vyhodil. A Frank je zase jenom můj. Jéžiši co to jako dělá? Otočil se ke mně zády. O co mu jako jde? Snažil jsem se ho přemlouvat ale řekl mi, ať vypadnu, že nechce. ""Vezmu si co chci, co mi patří….a to kdy jen se mi zachce!" a začal jsem ho líbat. Začal se vzpouzet a stále mě odmítal. "Musíš to chtít, rozuměls?!" "Nechci" řekl Frank a než jsem se nadál, ležel jsem na studený podlaze. Tak tohle neměl dělat. Zase jako by se ve mně probudil Arthur. Ta zlá část mý osobnosti. "Tak ty takhle?" zařval jsem na něj a začal ho fackovat. V tomhle nebylo nic vzrušujícího, ani to se mnou nehlo. Jenom jsem ho bil, hlava nehlava. Po pár ranách začal kňučet bolestí. "Hajzle" řekl jsem a odplivl si.
Když jsem vyšel ze sklepa, rovnou jsem zamířil k sobě do ložnice. Co to jako mělo znamenat? Proč najednou nechtěl? Moje doteky a rány ho vzrušovaly - to bych mohl odpřísáhnout. Tak proč tohle? Zbytečně jsem ho zase zmlátil. Vlastně ne zbytečně. Neměl mě shodit z tý postele. Pěkně jsem si narazil prdel a teď to bolí, že jsem rád,když vyjdu schody.
Fee´s POV
Upřel jsem pohled na lavor s vodou kterej tu nechal Ray. Asi by mi neškodilo se aspoň trošku opláchnout. Rozmrzele jsem se zvedl z postele a přešel do rohu místnosti. Sundal jsem si oblečení. Celé mé tělo se chvělo chladem, voda byla taky pekelně studená….Zase jsem myslel na Gerarda….mohlo to bejt krásný kdybych ho nevyhodil, jenže on si myslí že je pánem všech…že když on si poručí, vše bude po jeho. …Vyspal by se se mnou a zase by mě odkopnul!!! A já?! Já bych tu nadále ležel sám a trápil se…Ne to teda ne ! Udělal jsem dobře, že jsem ho shodil na zem….sice jsem schytal pár ran, ale stálo to za to!!!
Chrstl jsem si do obličeje trošku ledový vody…..snad jsem se snažil všechno to špatný spláchnout pryč….snad jsem se chtěl vzpamatovat z pomyšlení na Gerarda. Namočil jsem houbu a začal se pomalu omývat…Přejel jsem až ke svým intimním partiím a v záblesku vzpomínek jsem uviděl Gerardovo andělský oči. Až po chvíli mi došlo, že už se v oněch místech neumívám, ale spíš třu. Trošku jsem se toho zalekl, ale nedokázal jsem už přestat.
Hodil jsem houbu na zem. Jednou rukou jsem se opřel o zeď a druhou jsem pevně uchopil svého kladivouna. Zmateně jsem se rozhlédl po místnosti, jako bych snad měl pocit, že mě někdo může sledovat….Jak překvapivé zjištění, jsem tu sám……..Stiskl jsme ho ještě pevněji, sevřel jsem rty a vybavil si Gerardovo obličej……můj stisk ještě zesílil..Bože ty jeho oči!!!!! "uhhhhh" vydal jsem ze sebe potichu. Na chvíli jsem ho pustil a jen tak si začal hladit tělo…na místech kde mě hladil ON! Byl to nepopsatelný pocit rozkoše, i když vím, že kdyby se mě dotýkaly jeho ruce…bylo by to mnohem lepší…. Pohlédl jsem dolů. Ztvrdnul jsem během pár vteřin. Když jsem myslel na něj, tak žádná část mojeho těla nezůstávala v klidu a můj nástroj už vůbec ne.Ten pohled mě rajcoval..Pomalu jsem si po něm začal přejíždět prsty, občas jsem stiskl trošku víc…Lechtal jsem se na něm, škrábal nehty…Pak jsem ho znova pevně uchopil Pomalu jsem začal pochybovat rukou. "G-Geee …Gerarde" při stále se zrychlujícím tempu jsem vzdychal jeho jméno. Slastně jsem si olizoval rty. Musel jsem se ještě víc zapřít o zeď protože tu rozkoš moje tělo už sotva vydejchávalo. Místnost naplňovaly moje steny a jméno které jsem opakoval pořád dokola……Měl jsem zavřené oči a snažil jsem se vybavit jeho nahé tělo, které se ladně pohybuje spolu s tím mým. Cítil jsem že už se blížím k vyvrcholení …..skousl jsem spodní ret a opět trochu zrychlil……."Áááááááhhh Geee" udělal jsem se a vyčerpaně se nahý sesunul na chladnou zem .....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama