It hurts like hell...But i love you - 23

9. ledna 2008 v 22:21 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Přinášímě vám další pokráčko, není tak dlouhý jako včera. A snad se vám bude líbit, jak to nakonec Gee, zvládl či nezvládl XD

vyděšený a nasraný Frank's POV
To snad není možný! Tak ona se mi tady bude sápat po Gerardovi? Tsss...ani omylem!!!! Jimmy naštěstí řekl tu spásnou větu. - Buď se Geemu postaví a nechá si to od tý děvky udělat, nebo mě bude muset vykouřit.....a já vím, že Geemu se nepostaví. Rozhodně ne díky týhle koze. Já být hetero, tak už zvracím....jak se na mě hned uvelebila...Myslel jsem si, že vrhnu. Hrozně jí táhlo s pusy a smrděla po levnejch cigaretách.
Gee tam chudák seděl celej zkoprnělej. Klečela proti němu, hladila se a vzdychala. Laciná coura. Co jinýho. Gee se tvářil znechuceně a vyděšeně zároveň a občas po mě hodil zoufalej pohled. Nemohl jsem vůbec nic dělat, byl jsem připoutanej k židli. Jimmy jenom dál seděl na gauči, ruku strčenou v růžovejch (XD) boxerkách a pobaveně sledoval ten výjev. "No ták! Lacey snaž se přeci! Gerardek je nějakej vyděšenej!" pobízel ji a dál se blbě usmíval.
Celou dobu jsem je sledoval a modlil se, aby to Gee vydržel a nevzrušil se. Lacey začala Geeho hladit, vzala jednu jeho ruku a přitiskla si ji na prso. Strašně vzdychala, ale bylo vidět, že to jenom hraje. Prostě chtěla Gerarda udělat za každou cenu. On tam jenom seděl, a tupě zíral na špinavou podlahu. "Sakra Gee! Nedělej že se ti to nelíbí! No ták, pojď na to!!!" začala Lacey, sehnula se k jeho krku a začala pohupovat boky. Kurva! Nasadila nejtěžší zbraně jenom aby si užila. Jimmy jí určitě slíbil dost peněz.
Viděl jsem její ruku, která se pomalounku přesouvala k Geeho kalhotám. Když obratně rozepla pásek a potom i zip, zmizela v jeho boxerkách. Ne! Tohle smím přeci jenom já! Gee byl ale jako skála, absolutně odolnej. Nezabíralo na něj nic. Je fakt dobrej. Jenom tam seděl a nereagoval. Mohla se snažit jak chtěla, ale nic. "Teda Gee....co to s tebou sakra je?" zeptal se z ničeho nic Jimmy. "Já..já nevím...prostě na to nemám chuť..." "Ják nemáš chuť? Řekni mi, kdy jsi naposledy měl ženskou.....Gee jsme už dlouho izolovaný......tak si sakra užívej!" vypadal nasraně. Lacey otráveně slezla z Geeho a on si hned zapl kalhoty. "Prostě nemám chuť........" otočil se ke mě a nenápadně na mě mrkl. "V tom případě.....víš co jsem řekl! Když ne ty, tak Frank! No tak! Na kolena!" zařval smíchy Jimmy a dosedl zpátky na gauč, kam s sebou stáhl i Lacey.
"Hele Jimmy, ser na to. Přece tu ze mě nebudeš dělat idiota!"spustil znechuceně Gee. Ta slova mě docela bodla,ale pak jsem si vzpomněl jak mi pořád opakuje : "Nechci aby na to přišel, zabil by nás" takže jsme se uklidňoval tím,že to nejspíš na Jimmyho hraje, proč by na mě taky jinak mrkal ne?!
"Gerarde něco sem ti řekl a ty to teď uděláš!" zařval na něj a bylo jasný že je už totálně na mol. Gee jen protočil oči v sloup a v tu chvíli se Jimmy natáhl po bouchačce. Gee vytřeštil oči a neřekl už ani slovo. Asi ví jakej je pošuk když se napije.
Gerard pomalu přešel ke mě a já se snažil tvářit vyděšeně. "N-ne prosím, nedělej to,já nechci" napadlo mě že budu dělat ubožáčka,aby to bylo ještě věrohodnější. Ale někdy jsou chvíle, kdy by člověk měl bejt raději potichu...a to byla právě tahle........Uslyšel jsem cvaknutí pojistky a pak už jsem viděl Jimmyho bouchačku mířící přímo na mě. Všiml jsem si jak Gerard v tu ránu zblednul.
"S-sakra Jimmy neblázni nechceš ho přece zabít ne?! Já, já udělám co chceš,okey?!" řekl mu a Jimmy se začal smát jako smyslů zbavenej. "Tak už dělej kámo, ať se tady s Lacey máme ne co dívat!" zazubil se provokativně.
Gerard si stoupl naproti mě a roztáhl mi kolena víc od sebe. Při tom ze mě nespouštěl oči.Věděl jsem, že už mám raději držet hubu, a tak jsem sebou jen na oko cukl na náznak odporu. Jeho ruce se pomalu dotkly mojeho rozkroku a já cítil jak už to ve mě zas všechno vře. Teď to bylo ale zas uplně jiný než dřív.....teď jsme k tomu měli publikum. Byla to taky určitá dávka adrenalinu.....
Pomalu mi rozepl zip, lehce jsem se nadzvedl, aby mě mohl líp dostat z kalhot. Naštěstí si Jimmy nevšiml, že sotva jsem měl kalhoty dole, už jsem byl v pozoru.
"Tak dělej, Gerarde dělej už si ho vraž do huby!" ozýval se z křesla Jimmyho hlas. Gee se na mě dllouze zadíval...jednou rukou mě chytil kolem pasu, druhou vzal do ruky mojeho juniora a pomalu se začal přibližovat rty....na ten jeho pronikavej pohled asi nikdy nezapomenu.
Lehce mi olízl špičku, pak jednou dlouze po celé délce...a už jsem cítil že mě má celého v puse. Moje tělo se prudce zachvělo. Jak mám teď sakra předstírat, že se mi to hnusí, nelíbí,.... když je tak dobrej a miluju ho?! Musel jsem zavřít oči! On mě totiž pořád pozoroval a to mě šíleně rajcovalo. Pak mě začal jemně okusovat a to už jsem to vzdal a zasténal jsem jak nějaká děvka. Mezi přívaly slasti ke mě doléhal Jimmyho a Lacey pobavenej smích.
Nejspíš ten hlasitej sten překvapil i Gerarda, protože přestal "pracovat". Pohybem svými boky proti němu jsem mu naznačil, že teď už prostě skončit nesmí. Jedním koutkem se na mě usmál a znovu mě začal kouřit. Pohyby jeho úst se zrychlovaly, pomáhal si i rukou..... a já sténal každou vteřinou víc a víc. Věděl jsme že už brzo budu.....nejspíš to podle mýho kroucení se na gauči věděli všichni přítomní.....
"A spolykat Gerarde, spolykat!" rozchechtal se zase Jimmy. Na moment jsem se na něj otočil....Ta coura mu pořád seděla na koleni...a on..jak jinak než ruku v boxerkách. Raději jsem zase zavřel oči a vychutnával si ty poslední slastný chvilky před vyvrcholením.
S hlasitým vzdechem jsem se naposledy prohnul a udělal se. Gerard to samozřejmě spolykal,jak Jimmy chtěl (ale udělal by to stejně XD ). Nenápadně mě pohladil po stehně a zvedl se.
"Tak Gerardíku otevři pusinku a ukaž tatínkovi Jimmymu jak si to poslušně vše spolykal!" řekl mu. "Jdi do hajzlu debile!" Sykl Gee, otřel si pusu a jakoby nic se usadil zpět na gauč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mrs.pako mrs.pako | 11. ledna 2008 v 17:19 | Reagovat

nemam slov,jen tak dál!

2 Skye Skye | Web | 25. ledna 2008 v 0:36 | Reagovat

nezbývá mi než souhlasit s autorkouprvního komentáře ;)

3 Ninush Ninush | 1. února 2008 v 23:52 | Reagovat

supeeeer!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama