It hurts like hell...But I love you - 24

13. ledna 2008 v 17:37 | Lady Perwerzick and Lady PArasexual |  It hurts like hell...But I love you...
Další výplod načí zvrácenosti je na světě. Jsme zvědavé, jak se vám to bude líbit. Pokud by si někdo řekl, že tam jsou zas nějaký zvraty, tak holt musíte pochopit, že pokud chcete hodně dílů,tak to nemůže jít jako po másle!

Žeryk's POV
Sedl jsem si zpátky na gauč a snažil se tvářit znechuceně. Jo kdyby tak Jimmy věděl....vřelo to ve mě, chtěl jsem se Franka dotýkat, líbat ho a......to taky XD. "Teda Gerardku! Tys nám to všechno spolykal! Hodnej chlapešek!" řekl Jimmy svým rádoby-přitepleným tónem a smíchy se svalil na gauč. "Ha ha ha....strašně vtipný....seš debil abys věděl...." řekl jsem naoko naštvaně a pak se otočil na toho mýho.....Franka. Seděl tam, oči lehce přivřený a zhluboka oddychoval. Bože tenhle jeho výraz jsem miloval. Najednou zvedl hlavu a opatrně se na mě usmál. Otočil jsem se, abych zkontroloval Jimmyho, ale ten už byl plně zaměstnán Laceyinými rty. A nejen tím.....
Začali se tam po sobě plazit jak břečťan, párkrát mě slušně kopli a jednu chvíli už vypadali, že spadnou na zem. Frank byl zase ready a cítil jsem na sobě jeho nadržený pohledy. Tak rád bych se ho dotkl, klidně bych si to s ním rozdal rovnou tady...jenže to jaksi nešlo. Omluvně jsem na něj pohlédl vždycky, když jsem odsouval svoji nohu od té jeho. Vyzul si jednu botu a hladil mě konečky prstů na noze. Když vyjel nebezpečně vysoko, rozkašlal jsem se a rychle ucukl. "J-jimmy? Hele my...teda já.....odvedu už Franka ano? Vidím, že tady jsme už zbyteční...." houkl jsem na něj a on mi jenom odmávl, že rozumí a že máme vypadnout.
Sebral jsem klíčky a odemkl Frankova pouta. Když jsme se dostali na chodbu a já zavřel dveře od obýváku, okamžitě se ke mě přitočil a své ruce obmotal kolem mých boků. Zabořil svůj obličej do mého krku a přitulil se ke mě. "Gee...." zavrněl jak kotě. "Lásko...tady ne....pojď...na-nahoru...." vzal jsem ho za ruku a táhl ho po schodech do podkroví. Raději jsem "pokojík" zamkl, nechci aby sem vlezl Jimmy a já byl zrovna zaměstnanej určitou částí Frankova těla. Hned za dveřma jsme se začali líbat. To co se stalo v obýváku nás oba dost nažhavilo. Navíc když si vzpomenu, že jsme u toho měli i diváky.....Wow! Nehoráznej adrenalin. Musím říct, že se mi to líbilo.
Přesunuli jsme se pomalu k posteli a Frank mě stále líbal. Ale bylo to takový zvláštní. Chvílema jsem měl dokonce pocit,že je odtažitý, chladný. Ale ani tenhle pocit mi nedovoloval přestat líbat jeho rty a pohrávat si s jeho jazykem. Posadil jsem se na okraji postele a on se mi uvelebil na klíně. Obtočil mi ruce kolem krku a hluboce se na mě zadíval.
Jeho pohled byl opravdu zvláštní. V jednu chvíli jsem z něj měl dokonce strach...strach,kterej byl tak silnej, že mi ani nedovolil ucuknout pohledem. Ještě chvíli mě takhle hypnotizoval a pak se vrhl na můj krk. Přejížděl mi po něm horkým jazykem a jemně sál. Zase mě naplňoval pocit štěstí a úzkost jakoby se náhle rozplynula.
Po chvíli se Frank zvedl a jemně mi zatlačil na hruď abych si lehl. Pomalu jsem se položil a pozoroval ho. Seděl nade mnou, pramínky vlasů mu padaly do očí. Stále jsem přemejšlel, co je tu pořád tak divný...pak mi to došlo.....vždyť on už pěknou chvíli neřekl ani slovo.!!!
"F-Frankie, děje se něco?!Proč nemluvíš?!" nešlo jinak než se ho na to zeptat. Nic, žádná odpověď rozepínal mi knoflíky košile,ale už se na mě ani nepodíval, nepromluvil. "No tak Frankie, slyšíš mě?! Udělal jsem ti snad něco?! No táák, mluv se mnou." Místo toho jen lehce zvedl obočí, jedním koutkem rtů se na mě usmál a rozepl mi poslední knoflík u košile. Jeho ruka přejela po mé nahé hrudi.
Když se blížil k mému podbříšku, tak jsem ho pevně chytil za zápestí. Podíval jsem se na něj, ale on se zase zašklebil naprosto stejně. Nedokázal jsme z toho vyčíst co ten pohled má znamenat. A proč sakra nemluví?! Nemám v plánu to takhle nechat. Posadil jsem se na posteli a chytl ho za bradu. "Sakra nedělej že mě neslyšíš a přestaň se tak blbě usmívat. Chci odpověď! Hned! ..Proč se mnou nemluvíš?!"
"Tak si lehni" řekl mi naprosto klidným hlasem. Udělal jsem co chtěl,protože jsem byl vážně dost nervozní z toho co se s ním děje a chtěl jsem rychle zjistit příčinu....snad když si lehnu...poví mi to.
"Tak mluv už!" trošku jsem na něj zvýšil hlas když i nadále mlčel......
"Přemejšlel jsem"...řekl a zase se odmlčel.
"No jooo, to normální lidi občas dělávají milý Frankie. Ale já už chci abys mi řekl o co jde" začínal jsem mít vztek.
Nadechl se a začal znova mluvit...."Přemejšlel jsem o tom......víš o tý děvce a tobě!"
"Franku co je to s tebou?! Proč zrovna a mě a Lacey?! Co tě to popadlo?!" rozkřičel jsem se.
"No prostě kdyby ses neudržel.....a ona s tebou něco měla....Nevím, asi bych ti něco udělal, žárlívostí víš?!" řekl mi a já se zhrozil že jeho hlas stále ani trošku nezměnil tón.
Trošku jsem se nadzvedl a podepřel se o lokty. "Počkej co to tu vykládáš miláčku?! Jak si to mám jako vysvětlit? Nedokážu rozeznat,jestli to myslíš vážně nebo si děláš srandu..a fakt dost blbou srandu!" řekl jsem mu a netrpělivě čekal na odpověď.
"Proč bych si měl dělat srandu?!Myslím to vážně, zabil bych tě! Nesnesl bych že se tě dotýká někdo jinej." Když to říkal, tak prstem obkresloval neviditelné obrazce na mé hrudi a tvářil se vážně.
Fee's POV
Jo....zabil bych ho. A kdybych ho nezabil, tak bych mu stopro hodně ublížil. Protože on by ublížil mě. Nejdřív bych zabil toho, kdo se opovážil na něj sáhnout, a pak bych si pěkně pomalu. vychutnával mučení. Ne....bože jsem debil.....to bych nikdy neudělal. "Franku....já....." Gee nevěřil vlastním uším. No popravdě - já se taky divil, co to ze mě zase vypadlo. "Gee nesnesl bych pomyšlení na to, že se tě dotýká někdo jinej.....zvlášť nějaká kurva....." a dál jsem mu maloval prstem po hrudi. "No...a co bys mi udělal?" zdálo se mi to, nebo se mu zablýsklo v očích? "No co.....pokud bych tě rovnou nezabil......" naklonil jsem se k němu a lehce se dotkl špičkou jazyka jeho rtů. Chtěl se ke mě natáhnout, ale udržel jsem ho na posteli. Jednou rukou jsem mu zajel do kapsy kalhot a vytáhl z ní pouta. "Udělal bych ti......." zvedl jsem mu obě ruce nad hlavu a připoutal je k pelesti postele. "......přesně tohle!" Gee zůstal koukat a jenom čekal, co bude dál.
Zvedl jsem se z něj a postavil se vedle postele. "Franku...no tááák.....co by bylo dál?" začínal být nedočkavej. "Hmmm...." hrál jsem děsně zamyšlenýho a když Gee odvrátil hlavu na druhou stranu, skočil jsem na něj a zavázal mu oči šátkem. "Sakra! Co to děláš? No tak...Fee....lásko....nech toho a pojď ke mě......" začal škemrat. Jo , tohle jsem přesně chtěl!
"Ne ne....chtěl jsi vědět, co bych ti udělal. Tak tady to máš...." a vrazil jsem mu facku. Hlava mu škubla stranou - musela to být dost velká rána. Pomalinku ji vracel do původní polohy, pohyboval při tom bolavou čelistí. "Au! Sakra Franku...!" " Jaký au? Tak jaký AU KURVA????!" zařval jsem na něj a tvrdě mu přirazil ramena k posteli. Zavyl bolestí, spoutané ruce měl namáčklé na chladný kov pelesti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skye Skye | Web | 25. ledna 2008 v 0:52 | Reagovat

jěje, to je zajímavý psát první komentář.... nemám s kým souhlasit! :D tak jo, asi jediný co vyplodim je, že je to (opět mimochodem) naprosto úžasný!!!!!!! Zvraty jsou třeba, jen at jich přibejvá ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama