It hurts like hell...But i love you - 25

15. ledna 2008 v 18:05 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Mno dneska jsme se s Payou zase pěkně sekly do psaní. Takže vám sem dáme ještě jeden díl. Ne že by nebyl matroš ještě na třetí..ale holky naše zlatý, znáte to ...nic se nemá přehánět XD XD

"F-franku......vždyť víš, že to chtěl Jimmy....abych já a Lacey-" přerušil jsem ho další fackou. "Jenže Gerarde...tady nejde o Jimmyho....tady jde o tebe a o tvůj chtíč.....jde o to, že mi na jednu stranu říkáš, že mě miluješ.....jenže jak ti mám tohle všechno věřit? Co až mě jednou vrátíte? Co? Hmmm??? Co budeš dělat pak?!" poslední otázku jsem mu zařval těsně u obličeje.
"Franku......miluju tě. Ty to víš....kdyby to nebyla pravda, tak to neřeknu....." "Tak mi to sakra nějak dokaž! Myslíš si, že mi stačí to tajný šukání v tomhle vězení? Co??" nevím proč, ale bouřilo se to ve mě. "A jak ti to mám asi dokázat co? Spoutal jsi mě, zavázal jsi mi oči.....tak co jako teD´mám dělat!" zařval Gee nazpět.
Ruka mi najednou vylítla a Gee schytal další ránu. Jenže ouha.....
Hlava mu cukla stranou, ale už se nevrátila zpět. A povolila i křeč v jeho rukách. Teď mu volně visely v poutech....nehýbal se....
"Ge-gerarde?....Gee? Gee co je! Sakra...." chytil jsem ho za bradu a otočil k sobě. Sundal jsem mu šátek a snažil se ho probudit.
"No táák.....Gee.....lásko....." bože co jsem mu udělal? Nebyla to taková rána.....nebo jo? "Miláčku....prober se ...prosím....." vůbec nic. Začínal jsem panikařit. Rychle jsem vyhrabal v jeho kapse klíčky od pout a snažil se je rozepnout. Moc to nešlo, příšerně se mi klepaly ruce.
Konečně zámky cvakly a Geeho ruce bezvládně padly na polštář za jeho hlavou. Naklonil jsem se k němu a snažil se zachytit jakýkoliv náznak toho, že se probírá. Ale nic....oči zavřené, rty lehce pootevřené. Dýchal mělce.....KURVA! Franku ty jsi takovej idiot! Opřel jsem se hlavou o jeho hruď a snažil se přemýšlet, co ted´asi udělám. Než jsem se ale nadál, ležel jsem na zádech s rukama spoutanýma za hlavou. Gee na mě obkročmo seděl a pobaveně mě sledoval.
"Ty-ty ty vole Gerarde já o tebe měl fakt strach a ty se chováš jak idiot. Vážně jsme se bál." vyhrkl jsem na něj, ale jemu to bylo naprosto fuk. Pobaveně pozoroval jak se snažím dostat z pout. "To víš, musel sem tě nějak zase dostat pod sebe ne?!" uchechtl se. Zvedl se z postele a sebral šátek, kterej sem mu před chvílí ztrhl z očí. "Ne-ne ne!Tak to ne Gerarde! Jdi s tím ode mě..to ani......" už jsem to nedořekl protože mi zacpal rukou pusu a následně uvázal šátek přes oči.
Kolem mě se rozprostřela černo černá tma a v celé místnosti vládlo ticho. Nedokázal jsem určit kde asi teď Gee je,co dělá........"Seš tu? Co děláš sakra?! Sundej mi to prosím, aspoň ten šátek Gee!" žadonil jsem. Nakonec ke mě z druhého koutu místnosti dolehla odpověď.
"Neměl si říkat že bys mě zabil! Teď zas já ukážu tobě, co bych v takové situaci, že bys mě podvedl ty, udělal já !" řekl a já ve vzduchu uslyšel švihnutí pásku. Celé moje tělo se otřáslo při vzpomínce jak mě zmlátil poprvé.
Dřevená podlaha zapraskala a já pochopil že se blíží ke mě. Černá tma se najednou stala ještě tmavší, děsivější!!
"Víš co je nejlepší na tom,když máš zavázaný oči?!" zeptal se a mě se zmocnila panika.
"N-ne, nevím,ale prosím už mi to sundej. Miláčku!" škemral jsem
Slyšel jsem jeho kroky už nebezpěčně blízko....vážně moc....
"Nejlepší na tom je, že nic nevidíš a netušíš kdy můžeš čekat ránu...bejbé!" řekl mi hrubým a chladným hlasem. Připadal jsem si najednou,jako bychom byli znova na začátku....Na začátku kdy přišel a jen když se mu něco trošku nelíbilo tak mě sešvihal. Tolik jsem si aspoň přál vidět až se bude napřahovat. Mohl bych tak alespoň zatnout zuby ...a snažit se bolesti vzdorovat, ale takhle?!....
V místnosti bylo už dobrou minutu ticho. Maličko jsem se přetočil na bok a přitáhl si nohy blíž k tělu...ale pouta mi bránila v tom,abych se mohl krýt víc....stále to děsivý ticho.....
Najednou vzduchem zasvištěl pásek a než jsem se stačil vzpamatovat, ucítil jsem hroznou bolest na zádech. Moje tělo se prohnulo. "Gerarde prosím!" skusil jsme to ještě jednou. Ucítil jsem jeho horký dech u ucha. "Miláčku ale já ti chci taky ukázat co bych ti udělal, kdybys mě podvedl!" řekl mi, na tuhle situaci až přehnaně sametovým hlasem.
"Ty hajzle ale já ti tolik neublížil!Copak nechápeš jak to bolí?!" zaskuhral jsem. "No tak zaprvé, nevím,nikdo mě páskem nezmlátil a za druhé.....aspoň si budeš navždy pamatovat, že nemáš podléhat pokušení!"
Neudržel jsem se!......"Jenže mě stejně jednou odvedete domů.....už se neuvidíme..a to jako myslíš že kvůli tobě budu do konce života v celibátu?!" při posledním písmenku toho slova mě znova švihnul páskem....tentokrát silněji. "Auuuuuuuuuuuuu sakraaaaaaaa" vykřikl jsem na celej barák a cítil jsem jak můj šátek na očích začínají máčet slzy.
Bylo mi to už jedno..stejně jako na začátku....nebránil jsem se slzám ani vzlykání..aspoň maličko to tlumilo mojí bolest.
Ucítil jsem jak mnou Gee trhl a přetočil mě zpět na záda....."Aaaaau do hajzlu copak nevíš žes mi tam teď udělal dva šrámy?!" zavzlykal jsem ale nebylo mi to nic platné. Zase si na mě obkročmo sedl.
"No a?" zašeptal mi.
Ucítil jsem jak mi začal sundavat šátek z očí. Pomalu jsem je rozlepil a on mi utřel slzy. Když , se naklonil víc, všiml jsem si monokla, který jsem mu prve způsobil.
Naklonil se ještě víc. Chytl mě za řetízek na krku a přitáhl si mě těsně k obličeji.
"Já tě nikdy nevrátím Frankie,nikdy! To si pamatuj" dořekl to a přitiskl rty na ty mé. Tolik jsem se chtěl bránit!jenže jak?! Přesunul se k mému krku a začal mě něžně líbat. Opět se ozvala moje rozbolavělá záda.
Líbal mě jemně, jako by se bál, aby mi neublížil. No - trochu pozdě ne? Ty šrámy na zádech bolej a pálej, dotyk pásku budu cítit ještě hodně dlouho. Pomaloučku mi kroužil po kůži špičkou jazyka, motýlými polibky se dostal přes dolní čelist k mým rtům. Těch se jenom lehce dotkl a potom celou mou tvář zasypal drobnými pusinkami. Ukončil to jednou na špičku mého nosu. Celé moje tělo se začalo uvolňovat. Nechápu jak to Gee dělá. Vždycky mě uplně očaruje......Pomalu se narovnal a zadíval se na mě. Potom chytil do prstů lem mého trička a lehce ho žmoulal. Skousl jsem si spodní ret a nespouštěl z něj oči. Chtěl mě, viděl jsem to v jeho pohledu. Jenže teď jsem byl zase vězněm, bezbrannou obětí která jen může čekat, co se stane. Netušil jsem, na co myslí, co se chystá udělat. Užíralo mě to, štvalo....Bylo to k nevydržení tak jsem začal pohazovat zápěstími a cinkat pouty o pelest postele.
"Franku....." řekl tiše a sledoval mě, zápolícího s pouty. "Gee.....no tak....chceš mě...vidím to na tobě....tak toho nech a sundej mi už ta pouta....." snažil jsem se. Moc jsem se snažil. Bože.....bylo to k nevydržení. Tolik jsem se ho chtěl dotknout...políbit ho....."Máš pravdu....chci tě...jenže - teď - jsi - jenom - bezbranná - oběť!...zase!!! Moje oběť!!!!" říkal to pomalu a s každým slovem se jeho ruka pomalu přesouvala z jeho hrudi dolů ke sponě jeho pásku. Ve chvilce měl Gee rozeplé kalhoty a než jsem se nadál, pouta byla odemčená a já ležel na břiše. "Oooh díky..."- CVAK! než jsem to stačil doříct, tak moje radost z osvobozených rukou zmizela jako pára nad hrncem. Jen co mě přetočil na břicho,tak okamžitě pouta zamkl na stejné místo. "Sakra!"zaklel jsem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skye Skye | Web | 25. ledna 2008 v 1:09 | Reagovat

no super, už se zase vracíme ke kořenům týhle skvělý povídky! :D:D:D bože, já už taky tak zkažená XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama