It hurts like hell...But i love you - 27

2. února 2008 v 22:11 | Lady Parasexual and Lady Perwerzick |  It hurts like hell...But I love you...
Tak je tu po delší odmlce další pokráčko XD Užívejte plnými doušky....pracuje se na dalším XD


"Jo...bude....protože s takovou děvkou, jako jsi ty, to ani jinak nejde!" zasyčel jsem mu do obličeje. To ho dopálilo ještě víc. Jenom jsem viděl, jak se mu zablýsklo v očích a pak napřáhl ruku......zase ta pálivá bolest na tváři. Do hajzlu! "Ty debile! Zase jsi mi roztrhl ret!" zařval jsem na něj nasraně a cítil, jak mi horká krev teče po bradě. Naklonil se ke mě a jazykem ji pomalu slízával. Když se dostal na rty, nevím proč teď, ale natáhl jsem se pro polibek. Přitiskl své rty na moje, slíbával mou krev....jenže sakra co je zase tohle?! Gee mě pevně chytil za zápěstí a drsně je tlačil proti zemi. "Sakra Gerarde! Pusť! To bolí!" začal jsem sebou házet a snažil se dostat z jeho sevření. Když v tom...
Gerard's POV
Sklonil jsem se k němu. Slíbával jsem jeho teplou krev, olizoval mu rty....jenže pak....zase se probudil....zase byl silnější než já...navíc se Frank začal zmítat....bože.....
Jenom vím, že jsem se napřáhl.....Arty...zase.....dal jsem Frankovi pěstí. Ten jenom zaskučel bolestí a vyděšeně se na mě podíval. Jenom jsem se zašklebil a vratil mu další...a další...
Frank's POV
"Auuu...ne.....nech toho....auu..." proč to dělá? "Gerarde tak mě sakra už nech!!!" zařval jsem na něj i přes bolavý, dvakrát roztržený ret a přes krev, která se řinula ze rtů i nosu. "Ne ne ne......Gerard ti nepomůže, ty malá děvko....." zašklebil se a vrazil mi další facku. Ne! Arty! Takže už vím, čeho se Gee bál......kdyby tak znal můj důvod ke strachu....jenže tohle by hrozit nemělo...
Najednou Arty vyskočil a prudce mě zvedl. "Vstávej děvko...." a se šíleným výrazem mě hodil na zeď. Nárazem mi vyrazil dech a já se svezl na podlahu....jenže pak.....
Vstal jsem..jenže s nepochopitelnou chutí hrát si s ním.......dlouho, hrubě, bolestivě....."No to ti to trvalo Frankie...." a pomalu přicházel ke mě...."Žádnej Frankie......." zastavil se krok ode mě. "....já jsem Anthony......" pomalu jsem se k němu rozešel. Položil jsem mu ruku na nahou hruď a pomalu jel dolů na jeho boky. ".....a chci si hrát..." a hodil jsem ho na postel. Zůstal chvíli jenom ležet, nechápal co se to děje. Přešel jsem k posteli a našel pouta, která před tím sundal Frankovi. "Tak ty si chceš hrát jo? A kdo říká, že já nechci?" zeptal se a natáhl se po mě. Byl jsem ale rychlejší a ruce jsem mu připoutal nad hlavou k pelesti postele.
Jenom zacinkal spoutanýma rukama o kovové trubky a tázavě se na mě podíval. "Kdo to říká? Já!" zařval jsem mu do obličeje a obkročmo si na něj sedl. Pomalu jsem jel konečky prstů od zápěstí přes paže až na krk. Lehce jsem ho pohladil a pak pevně stiskl. Lekl se a začal lapat po dechu, ale já ho dál držel a sklonil se k němu. "Chudáček Frankie.....víš jak jsi mu ublížil, Arthure?! Jenže teď jsem tady já.....a všechno ti pěkně vrátím......" pustil jsem jeho krk a sledoval ho. Celý rudý lapal po dechu, trochu se rozkašlal. "Já? Proč bych mu já ubližovat....nech toho Anthy a odemkni mi pouta...no ták...." snažil se být milý, jenže já si chci hrát! "To určitě, ty děvko....." a jednu jsem mu fláknul.
Ta rána mu rozsekla obočí a začala mu dolů stékat krev. Jenže já nejsem jako on. Nëzačnu ho ocumlávat jen co vidím trošku krve. Frank by to možná udělal, ale já?! Já ne! Já mu udělám něco jinýho. Chci si totiž užít, chci pomstít Franka. On totiž není jako já, on je větší slaboch, ale já to teď za něj vše vyřídim. Všechnu tu bolest kterou musel vytrpět, oplatím slzy které kvůli Gerardovi prolil, když ho nechal samotnýho!!!! Jo přesně to je můj plán. Slezl jsem na zem a vytáhl z kalhot silný kožený pásek.
"Jak se cejtíš teď?! Hm"! zařval jsem a bylo mi jedno, že mě dole může někdo slyšet. Než by sem přišli, stejně už by našli jen Franka a Gerarda...ne mě!
"F-Fran....teda Anthony, prosím tě nech toho. Já se ti klidně omlůvím, ale nedělej blbosti" zaskučel a nespouštěl oči z pásku v mých rukou. Teď jsem si nebyl zcela jistej jestli mluvím s Gerardem nebo s jeho druhým já.
Ale není to ted vlastně jedno? Prohrábl jsem si rukou vlasy, naposledy se na něj zadíval a švihl jsem páskem jak jen to šlo. Pak jsem otevřel oči, protože jsem byl zvědavej na výsledek. Na hrudi se mu hned objevila obrovská podlitina, místy jsem mu poškodil kůži a tak jsem mohl pozorovat kapičky krve,které pomalu stékaly až na matraci.
Podíval jsem se mu do obličeje. Měl pevně přivřená víčka a po tváři se mu kutálela obrovská slza.
"Nech mě prosím, nech mě!" žadonil. A já pochopil - Ano tohle je Gerard! To je ten hajzl, co nechával Franka samotnýho ve chvílích kdy se k němu chtěl tulit !! Na nic jsem nečekal a napřáhl jsem znova. Ozvala se další ohlušující rána. Jenže co to?! Gerard se začal na posteli kroutit a smát se! Byl to tak propalující smích...tohle...tohle není Gerard,to je Arthy.
Znova jsem si na něj sedl a zatlačil mu loktem na ohryzek. "Ty se nebudeš smát, nebudeš, je ti to jasný?!" ale on jako by to neslyšel! Sice už zase sotva popadal dech,ale pořád se skuhravě smál. Napřímil jsem se a jednu mu vrazil. Zkřivil ústa a zlostně se na mě podíval.
"Víš co ti řeknu?" řekl mi najednou a tak zvláštně se u toho zatvářil.
"Mluv ty sráči,ale rychle! Mám chuť pokračovat" řekl sem mu a chytil ho za bradu.
"Seš stejnej srab jako je Frankie! Ten když mi chce ublížit,tak mě totiž spoutá, abych se nemohl bránit, aby měl převahu! A já si myslel, že ty seš jinej Anthony! Ale ne,nejsi! si stejnej srab!" řekl mi s ledovým klidem.
Jen co to dořekl, projela mnou šílená zlost. Vylítl jsem z postele jak blesk a vší silou sem udeřil pěstí do zdi. "Srab! Srab! Já a srab jo?! Ne! To teda ne ty zkurvysyne!" zanadával jsem a všiml jsem si jak sebou při té nadávce trhl na posteli a propíchl mě pohledem.
Rychle jsem na zemi v kalhotech našel klíčky od pout. Naklonil jsem se přes něj...zámky cvakly. Než jsem se stačil vzpamatovat, narazil mě na zeď a já se hlavou dost uhodil. Bolestně mi zkroutil ruce za zády.
"Moje máma není kurva!" zařval nepříčetně. Chytil moje ruce jen do jedné a druhou rukou mě uděřil do tváře. Vypadal tak rajcovně. Natáhl jsme k němu obličej a pevně jsem zuby stiskl jeho rty....do jeho úst mi unikl tichý sten.
Gee/Arthur's POV
"Ahh...." unikl mu jemný sten, jenže já se nehodlal hned oddat sexuálním hrátkám.....ne ne ne....prudce jsem mu vrazil jazyk až do krku a tím mu přirazil hlavu ke zdi. Divoce jsme se líbali, volnou rukou jsem mu přebíhal po celém těle. Jenže potom se ten hajzl vysmekl. Přeběhl k posteli a jedním rychlým pohybem sebral ze země kožený pásek, který před tím upustil. "Co to mělo kurva bejt?!" zařval na mě a při tom si hrál s páskem. "To bych se snad měl zeptat já, nemyslíš? Anthony???" otočil jsem se k němu a pomalu se přibližoval. "Proč jsi mi odemkl ta pouta, hmm??? Chceš mi snad dokázat, že nejsi stejnej srab a slaboch jako chudáček Frankie?" to už jsem stál těsně u něj a díval se mu do odhodlaných očí. "Jo..přesně to chci...." napřáhl se a chtěl mě uhodit, jenže jsem mu chytil zápěstí a zkroutil mu opět ruku za záda. Bolestně se prohnul a naštvaně mě sledoval. "A co budeš dělat teď....?" skoro jsem mu zašeptal do obličeje. "...přesně tohle..." a pak jenom bolest. Nesnesitelná. Ten hajzl mě kopnul kolenem přímo do Artyho juniora.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skye Skye | Web | 3. února 2008 v 0:19 | Reagovat

no ne, tak to je moc!!! :D týjo, schizofrenii moc dobře znám... to se mi moc líbí! ;)

2 zuzlik zuzlik | E-mail | Web | 3. února 2008 v 13:03 | Reagovat

good:D

3 Rock_Heart Rock_Heart | E-mail | 6. února 2008 v 19:15 | Reagovat

aa supeer...........konecne pokrackoo...........:)) tesim sa mooooc

4 DeeTee DeeTee | Web | 12. února 2008 v 23:48 | Reagovat

jo... som sa nevedela dockat pokracka... dockala som sa... pacilo sa mi a velmi... a zasa ten stary pocit... pokrackooooo pjosiiiiiiiiiiim XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama